PEGASUS MOBİL

İlklerin ve yeniliklerin öncüsü Pegasus Hava Yolları, misafirlerinin hayatını kolaylaştıran yeni mobil uygulamalarını iPhone ve Android kullanıcılarının erişimine açtı. Pegasus’un iPhone uygulaması, Türkiye’de iOS7’ye uyumlu tasarlanmış ilk havayolu uygulaması olma özelliğiyle bu alanda bir ilke de imza atıyor.Pegasus misafirleri, Pegasus’un yeni mobil uygulamaları ile yurt içi ve yurt dışı uçuşlarını kolayca planlayabiliyor ve diledikleri uçuş noktasına biletlerini 3D Secure ödeme özelliği ile güvenle satın alabiliyor.

Pegasus’un Yeni Mobil Uygulamaları ile seyahatinizi daha kolay planlayabilirsiniz

Misafirler, mobil uygulamalar aracılığıyla online check-in’lerini de hızlıca yapma imkanı buluyor. Yalnızca el bagajı olan misafirler check-in sonrası mobil barkod özelliğini de kullanarak, havaalanında sıra beklemeden doğrudan uçuşlarına gidebiliyor. Ayrıca uygulamanın iPhone kullanıcıları için Passbook entegrasyonu da bulunuyor.

Ücretsiz olarak indirilebilen yeni Android ve iPhone uygulamaları ile Pegasus misafirleri, uçuşlarını kolayca seçmenin yanı sıra ihtiyaçlarına uygun olarak seçecekleri yemek, koltuk gibi ek ürün ve hizmetleri de mobil uygulamalar üzerinden satın alabiliyor.

Pegasus Plus üyelerine bol “UçuşPuan”lı seyahatler

Pegasus’un yeni mobil uygulamaları, Pegasus’un artısı bol uçuş programı Pegasus Plus’a hızlıca üye olma imkanı da sunuyor.  Pegasus Plus üyeleri ise uygulamalar sayesinde mobil cihazları üzerinden de en hızlı ve kolay yoldan UçuşPuan kazanabilir.

Uygulamayı iPhone için App Store'da, Android için ise Google Play Store'da Pegasus Hava Yolları’nı sorgulatarak veya QR kodunu taratarak yükleyebilirsiniz.