PATARADAKİ ADRESİNİZ, ''PATARA GOLDEN LİGHTHOUSE OTEL''

Bölgede bulunan Golden Lighthouse Otel de farklılığı ile dikkat çekiyor. Patara’da bulunan Golden Lighthouse Otel’ in sahibi ve aynı zamanda Patara Köyü muhtarı olan Arif Otlu, herkesi Otellerine ve Pataraya davet ediyor.
 
Kendinizi evinizde gibi hiddeceğiniz ve Patara'ya doya doya yaşacayacağınız, " Golden Lighthouse Otel "

Eskiden seracılıkla uğraşan köylüler turizmin tadını alınca evlerini pansiyon yaparak, lokantalar açarak ve hediyelik eşyalar satarak meslek değiştirmeye başlamışlar. Gündüzleri dünyaca ünlü Patara Plajı'nda zaman geçiren turistler, geceleri ise köyde konaklamayı tercih ediyorlar. Köyde, yöresel Türk yemeklerinin yanı sıra çeşitli kültürlerin yemeklerini de servis eden onlarca restoran bulunuyor. Bölgede ayrıca, gözleme evleri ile gece de eğlenebilecek diskotekler ve canlı müzik yapan barlar bulunuyor.
 
Patara Antik Kenti..
 
Uçsuz bucaksız harika bir kumsalı bulunan "Patara"...
 
Patara Antik Kenti..
 
Bölgede Golden Lighthouse Otel’de farklılığı ile dikkat çekiyor. Patara’da bulunan Golden Lighthouse Otel’ in sahibi ve aynı zamanda Patara Köyü muhtarı olan Arif Otlu, herkesi Pataraya davet ederken otelleri hakkında şu bilgileri veriyor; “ İnsan vücudunda jakuzi  etkisi yapan hırçın dalgalarda doyasıya yüzmek, şifalı kumlar üzerinde yürümek, antik kent kalıntıları arasında, gezintiler yapmak ve kum tepeleri üstünden güneş batımını izlemek için Patara'ya mutlaka gelmelisiniz. Bizler gelen konuklarımızı Patara’da otelimizde bütün içtenliğimizle ağırlıyoruz. Otelimiz, Patara Köy merkezine birkaç dakika yürüme mesafesinde. En büyük özelliğimiz aile işletmesi olmamız. Gelen konuklarımız, geldikleri günden itibaren kendilerini sanki kendi evlerindeymiş gibi hissediyorlar. Otelimiz, 1988 yılında ‘Lighthouse Otel’ olarak açılırken, o yıldan bu yıla  birçok daimi müşterisi ile birlikte yıllardır süregelen iyi bir işletme öyküsüne sahiptir.  Herkesi Gizemli Patara’ya ve otelimiz Golden Lighthouse Otel’ e davet ediyoruz.”dedi.