PARİS ve AMSTERDAM'I KEŞFETTİLER

İlk gün varışa istinaden yapılan şehir turu esnasında, Opera Garnier, Vendome – Concorde – Chatelet Meydanları, Aleksandr Köprüsü, Meclis Binası, Orsay Müzesi, Louvre Müzesi, Notre Dame Kilisesi, Zafer Takı ve Eiffel Kulesi görüldü. Ardından Paris Seine nehir gezisi gerçekleşti.
İkinci gün, tam günlük “Disneyland” gezisinde gün boyunca parkın aktivitelerinden yararlanıldı.
Üçüncü gün, “Eiffel” Kulesine çıkıldı, ardından geziye “Notre Dame Katedrali” ile devam edildi.    
Dördüncü gün, Paris’ten hareket ile Brüj’da yapılan şehir turu ardından, Amsterdam’a hareket edildi. Varışa istinaden yapılan şehir turu esnasında Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı, tarihi tren istasyonu, Çiçek Market ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görüldü.

Beşinci gün, tam gün Büyük Hollanda gezisi yapıldı. Bu gezide; mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi, en büyük limanı ve modern mimarisi olan Rotterdam Şehri ve gezisi, eski başkent Den Haag, minyatür maket Hollanda Madurodam, görüldü.
Altıncı gün düzenlenen tekne turunun ardında İstanbul’a hareket edildi. Kastamonu Entegre'nin düzenlediği seyahate katılan 103 misafir, bir sonraki seyahatte tekrar görüşebilmek dileğiyle vedalaştı.