NECEF VE BASRA'YA HAFTADA İKİŞER UÇUŞ

NECEF VE BASRA'YA HAFTADA İKİŞER UÇUŞ
Atatürk Havalimanı’ndan gerçekleştirilecek olan seferler ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy “Türk sivil havacılık sektöründe 10. Yılımızı kutladığımız bu günlerde farklı destinasyonlarla uçuş noktalarımızı artırıyoruz.  Geçtiğimiz ay İstanbul'dan Tahran'a tarifeli uçuş yapmaya başlayan ilk Türk özel havayolu şirketi olmanın heyecanını yaşadık. Kısa bekleme süreleri ile İranlı turistleri başta Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti olmak üzere Antalya, İzmir, Bodrum ve Dalaman'a çekmeyi amaçlıyoruz. Ülke ekonomisine havacılık dışında da döviz kazandırmak istiyor, çalışmalarımızı bu yönde şekillendiriyoruz” dedi.
60’a yakın uluslararası havayolu ile yaptığı anlaşmalarla dünyanın dört bir yanına uçuş imkanı sağlayan Atlasjet, 77 santime çıkarılmış ferah koltuk aralıkları, ücretsiz zengin ikramları, 20 kilogram bagaj limiti, ücretsiz otobüs servisleri ile uçuş konforunu uygun fiyatlarla sunuyor.
Boeing ve Airbus’lardan oluşan filosu ile Kuzey Irak ve Tahran’dan sonra Necef ve Basra seferlerinde de yolcularına ‘business class’ ayrıcalığını yaşatacak.
 
Haftada 2 sefer karşılıklı  gerçekleşecek olan İstanbul – Necef – İstanbul ve İstanbul – Basra – İstanbul uçuşları tek yön her şey dahil  315 USD’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
 
Buna göre Necef seferleri ;
 
İSTANBUL (AHL) – NECEF (Necef Havaalanı)
Kalkış: (Pazartesi) 07.30  Varış: 10.20 
NECEF (Necef Havaalanı)–İSTANBUL (AHL)
Kalkış: (Pazartesi)  12.20  Varış: 15.30
 

Not: 3 Haziran itibariyle İstanbul – Necef – İstanbul seferleri Pazartesi ve Cuma günü olmak üzere haftada 2 gün yapılacaktır.
 

İSTANBUL (AHL) – BASRA  (BASRA HAVAALANI)
Kalkış: (Salı - Cumartesi)   07.15  Varış: 10.15
BASRA (BASRA HAVAALANI) – İSTANBUL (AHL)
Kalkış: (Salı - Cumartesi)   12.05  Varış: 15.30