NARVEN WELLNESS&THERMAL HOTEL, BOLU'DA KAPILARINI AÇTI!

Bolu’nun ve ülkemizin en önemli turizm tesisleri arasında yer alan ilklerin projesi Narven Termal Kasaba bünyesinde hizmete başlayan Narven Wellness&Thermal Hotel, gerçekleştirdiği görkemli açılış töreni ile kapılarını misafirlerine açtı.

NARVEN WELLNESS&THERMAL HOTEL, BOLU'DA KAPILARINI AÇTI!

Narven Wellness&Thermal Hotel açılış törenine T.C. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Dr. Sevim Sayım Madak, önceki dönem T.C. Tarım ve Orman Bakanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Vahit Kirişçi, Bolu Valisi Erkan Kılıç, AK Parti Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, CHP Bolu Milletvekili Türker Ateş, T.C. Bolu Belediyesi Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir ve bölgenin önde gelen protokol üyeleri ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı sonrasında Narven Wellness&Thermal Hotel Otel Müdürü Meryem Dürüst’ün açılış konuşması ile başlayan törende, AshvinWellness& SPA mentörü Dr. KoshlendraPratap bütüncül sağlıklı yaşam uygulamaları hakkında, Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız da Narven Termal Kasaba ve Narven Wellness&Thermal Hotel hakkında bilgi verdi.

Otel Müdürü Meryem Dürüst; “Misafirlerimize Unutulmaz Bir Deneyim Sunacağız!”

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Narven Wellness&Thermal Hotel Otel Müdürü Meryem Dürüst, misafirlerine sunacakları hizmetler ve otel konsepti hakkında bilgi verdi. Dürüst; “Misafirlerimizin doğayla iç içe olması, hem bedenlerinin hem de ruhlarının yenilemesi için tasarlanan otelimizde 97 tam donanımlı oda ve suit ile en yüksek konforu sunmayı amaçlıyoruz. Termal su küvetlerinin yer aldığı odalarımızda misafirlerimiz gerçek bir dinlenme ve yenilenme deneyimi yaşayacaklar. Tesisimiz, Bolu'nun doğal güzelliklerinin tam ortasında, İstanbul ve Ankara’ya yakınlığı ile dikkat çekiyor. Ayrıca, Narven Macera Parkı, ATV Safari ve Off-Road Turları gibi çeşitli outdoor aktivitelerle her yaş grubuna hitap eden eğlenceli deneyimler sunuyoruz. Restoran ve kafelerimizde misafirlerimize unutulmaz gastronomi deneyimleri yaşatmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

AshvinWellness& SPA Mentörü Dr. Pratap; “Termal Suyun Eşlik Ettiği Bütüncül Sağlıklı Yaşam Uygulamaları İle Fark Yaratacağız!”

Narven Wellness&Thermal Hotel bünyesinde yer alan AshvinWellness&SPA’nın mentörlüğünü yapan ünlü Dr. Koshlendra Pratap tesiste sundukları benzersiz Wellness deneyimi hakkında bilgi verdi. Pratap; “Bolu ormanlarıyla çevrili tesisimizde misafirlerimize termal su ve orman terapisinin iyileştirici özelliklerini birleştirerek bütüncül bir sağlıklı yaşam deneyimi sunuyoruz. Bedensel, zihinsel ve ruhsal bütünlüğü hedefleyen kişiselleştirilmiş Wellness programları ile misafirlerimizin sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürdürmelerine büyük önem veriyoruz. Ayurveda tedavilerini modern tıp uygulamalarıyla birleştirerek AyurvedaPanchakarma ve Detoks Programı, Bütünsel Oruç ve Kilo Yönetimi Programı ve Longevity Programı gibi çeşitli Wellness programları sunuyoruz. Ayrıca Ashvin Beslenme Sistemi ile misafirlerimize doğal, organik ve besleyici gıdalar sunarak iyilik hallerini ve yaşam kalitelerini artırmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız; “Bolu Turizminde Yeni Bir Sayfa Açıyoruz!”

Narven’in yatırımcılarına ve takım arkadaşlarına teşekkür ederek konuşmasına başlayan Narven A.Ş. Genel Müdürü Serdar Yıldız, Narven'in Hisseli Gayrimenkul Sistemi ile Türkiye'de bir marka haline geldiğini ve otelcilikte de söz sahibi zincir markalardan biri olma yolunda ilerlediklerini vurguladı. Yıldız; “Narven markamızın bölgesel kalkınma vizyonu doğrultusunda otel yatırımı yapma kararı verdik. Bu kararı verirken, Türkiye ve Bolu turizmine katkı sağlamayı hedefledik. Termal su ve bütüncül sağlıklı yaşam uygulamalarını bir araya getirdiğimiz ve sağlıklı kalarak insanların kendine yatırım yapmasına olanak veren bu özel konsepti lanse etmekten gurur duyuyorum. Bu anlamda misafirlerimize sadece bir konaklama imkanı değil; bir yaşam biçimi sunuyoruz. Bölgesel kalkınma vizyonumuzla bir Türkiye markası olma yolunda ilerliyoruz” dedi. Yıldız konuşmasının devamında sosyal sorumluluk yaklaşımı çerçevesinde Bolu Gelincik Kadın Kooperatifi ile yaptıkları iş birliğinden bahsederek, yerel halkın istihdamına ve yerel işletmelere destek olmayı, bölgenin sosyo-ekonomik kalkınmasına da katkı sağlamayı sürdüreceklerini dile getirdi.

T.C. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç; “Narven Bolu’daki Turizm Potansiyelini Arttıracak!”

Biz dizi program için Bolu’ya gelen ve Narven Wellness&Thermal Hotel açılış törenine katılan T.C. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç konuşmasında Bolu’nun turizm potansiyeli yüksek bir il olduğuna vurgu yaparak şöyle konuştu: “Narven Termal Kasaba’da 10 yıl önce konaklamıştım. Şimdi ise yeni otel yatırımıyla birlikte çok daha büyüdüğünü görüyoruz. Türkiye’ye gelen turist sayısı 60 milyonu geçti, turizm gelirinde ise 60 milyar doları aşan bir noktaya geldik. Bunda turizm yatırımcılarının önemli katkısı var. Narven'in Bolu'daki turizm potansiyelini artıracağına ve Türkiye'nin sağlık turizmine önemli katkı sağlayacağına inanıyoruz.”

Protokol üyelerinin konuşmalarının ardından gerçekleştirilen kurdele kesimi sonrasında davetliler Narven A.Ş. yöneticileri ile birlikte oteli gezdi ve havuz başında canlı müzik eşliğinde gerçekleştirilen açılış kokteyline katıldı.