MEHMET DİNLER: '2022 YILI İÇİN DAHA UMUT DOLUYUZ!'

Halil ÖNCÜ - Royal Balloon Yönetim Kurulu Başkanı ve Romanya'nın Nevşehir Fahri Konsolosu Mehmet Dinler değerlendirmelerde bulundu.

MEHMET DİNLER: '2022 YILI İÇİN DAHA UMUT DOLUYUZ!'

Kapadokya’da yer alan Royal Balloon Yönetim Kurulu Başkanı ve Romanya'nın Nevşehir Fahri Konsolosu Mehmet Dinler, sezonun iyi geçtiğini ancak karlılık oranlarına ulaşamadıklarını söyledi.

2022 yılı daha iyi bir geçiş yılı olacak!

Mehmet Dinler yaptığı açıklamada “ 2021 yılı 2020 yılına nazaran, daha iyi geçti. Doluluk oranlarımız çok yüksek olmasın rağmen, arzu ettiğimiz karlılık oranlarına henüz ulaşamadık. Ama yine de bu sene amacımız, sabit maliyetlerimizi kurtarmak, 2022 yılı için daha umut doluyuz. Dileriz 2022 yılı daha iyi bir geçiş yılı olacak. Tam anlamıyla sanırım, 2019 yılı rakamlarına 2023 yılında ulaşacağız.”dedi.

Koreliler Kasım ve Aralık aylarında Kapadokya’yı ziyaret edecekler!

Kapadokya bölgesinin bu sene Balkanlardan, Rus, Ukrayna ve azda olsa Amerika ve Meksika pazarlarından şekillendiğini ifade eden Dinler “ Önceki yıllarda geleneksel olarak bilinen Uzakdoğu pazarlarından geri dönüşler bekliyoruz. Uzakdoğu’dan Kore için geri dönüşler konusunda tanıtım kitapçıklarının basıldığının duyumlarını alıyoruz. Umarım Koreliler Kasım ve Aralık aylarında Kapadokya’yı ziyaret edeceklerdir.  Kore pazarının en yakın takip edecek pazarlarda Singapur, Endonezya, Malezya olarak bekliyoruz. Japonya pazarının biraz daha bekleyeceğini öngörüyoruz.”dedi.

Kapadokya 12 ay boyunca seyahat edebileceğiniz bir destinasyon!

Herkesi Kapadokya’ya bekleyen Mehmet Dinler, Kapadokya’nın 12 ay boyunca seyahat edilebilecek bir destinasyon olduğunu söyledi. Dinler “ Kapadokya her zaman dediğimiz gibi, kültürün başkenti. Kültürün başkenti olmakla birlikte, at turları, ATV turları, balon turları gibi kültür adına her şey var. Sadece sezonluk değil 12 ay boyunca seyahat edebileceğiniz bir destinasyon. “diye konuştu.