MARY HOTELS ÖDÜLE DOYMUYOR

Bünyesinde Çolaklı Side’de yer alan Mary Palace Hotel, Alanya Türkler’de yer alan Sirius Deluxe Hotel ile Türk turizmine hizmet veren Mary Hotels, Ankara’da düzenlenen "3. Uluslararası Gold Moon Awards Medya Ödülleri" (Altın Ay Ödülleri) kapsamında 2024 yılının en iyi çıkış yapan otel ve genel müdür ödüllerini aldı. Mary Hotels yönetim kurulu başkanı Ramazan Kara da, 2024 yılının en iyi çıkış yapan Turizm şirketi ödülüne layık görüldü.

MARY HOTELS  ÖDÜLE DOYMUYOR

Ödülleri Genel Müdür Kaan Subaşı aldı

Ece Erken ve Fuat Güven'in sunuculuğunu yaptığı törende, Mary Hotels adına verilen ödülleri Mary Palace Resort&Spa Genel Müdürü Kaan Subaşı aldı. 

Farklı kategori ve alanlarda yaklaşık 90 ödülün takdim edildiği törende ödülleri aldıktan sonra açıklamalarda bulunan Genel Müdür Kaan Subaşı, “Mary Hotels olarak, bu yıl 3.sü düzenlenen Uluslararası Gold Moon Awards Medya Ödülleri’nde Mary Hotels yönetim kurulu başkanımız Ramazan Kara en iyi çıkış yapan Turizm şirketi ödülünü aldı. Gecede ayrıca en iyi çıkış yapan otel ve genel müdür ödülümüzü de aldık. Oldukça anlamlı olan bu ödüller bizleri daha da çok çalışmaya sevk ediyor. Çok mutluyuz. Yaptığımız başarılı çalışmaların bu şekilde ödüllendirilmesi bizleri çok mutlu ediyor. Bu ödüllerin kazanılmasında, Mary Hotels Yönetim Kurulu Başkanımız Ramazan Kara’ya, değerli eşi Birgül Kara ve oğulları Hüseyin ve Ahmet Kara’ya verdikleri her türlü destek için teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu. 

Gurur ve mutlulukla karşılandı

Mary Hotels’in sahip olduğu çevre dostu uygulamalar ve özellikle yenilikçi hizmet anlayışı, jüri üyelerinin dikkatini çeken başlıca unsurlar arasında yer aldı. Ödül töreninde, Mary Hotels’e verilen plaket ve ödül, otel çalışanları ve yönetimi tarafından büyük bir gurur ve mutlulukla karşılandı.