LİMAK LİMRA’DA PERSONELE MANGAL PARTİSİ

Halil ÖNCÜ (KEMER) - Genel Müdür Dinçer Sarıkaya mangal başına geçti!

LİMAK LİMRA’DA PERSONELE MANGAL PARTİSİ

Kemer Kiriş’te yer alan Limak Limra Hotel bünyesinde çalışan personel, yoğun çalışma temposundan bir süreliğine uzaklaşıp keyifli bir mangal partisiyle stres atma fırsatı buldu. 

Güneşli güzel bir havada, otel sahilinde düzenlenen mangal partisine otel personeli büyük ilgi gösterdi. Şefin özenle seçtiği çeşitli etler, sebzeler ve soslar, alanda hazırlanan mangalda pişirilerek lezzetli bir ziyafete dönüştü. Genel Müdür Dinçer Sarıkaya’da mangal başına geçerek, pişirilen et,tavuk ve köfteleri personele kendi elleri ile sundu.

Genel Müdür Dinçer Sarıkaya yaptığı açıklamada, bu tür etkinliklerin personelin moralini yükseltmek, motivasyonlarını artırmak ve takım ruhunu güçlendirmek için önemli olduğunu vurgularken, “ Turizmde olmazsa olmazların sacayağı olarak bilinen misafir memnuniyeti, personel memnuniyeti ve işveren memnuniyeti açsından motivasyona çok önem veriyoruz. Dolayısı ile personelimizin motivasyonunu diri ve sağlam tutmamız lazım. Personelimizin emekleri ve özverisi, otelimizin başarısının temelini oluşturuyor.Biz Limak Grubu olarak personelimize her zaman  motivasyonlarını yüksek tutmak için arada sırada böylesine güzel etkinlikler yapıyoruz. Bugün de bir barbekü partisi ile personelimiz ile sezona devam diyoruz. Güzel bir motivasyon oldu. Pozitif enerjimiz misafirlerimize yansısın istiyoruz. Tüm turizm çalışanlarımıza işlerinde başarılar ve kolaylıklar diliyorum.”dedi.

Etkinlik, personelin gülümsemelerle dolu yüzlerini sergilediği keyifli anlarla son buldu. Otel personeli, günlük iş koşuşturmasının yanı sıra kısa da olsa böylesine eğlenceli etkinliklerin önemli olduğunu ifade ettiler ve etkinliği düzenleyen yönetime teşekkürlerini sundular.