LEGEND OTEL'DEN HEM ROMANTİK HEM DE EKONOMİK SEVGİLİLER GÜNÜ

Sevgiliniz veya eşinizle 14 Şubat Sevgililer Günü için nasıl bir program yapacağınızı düşünüyorsanız, hiç düşünmeyin. Biz sizin yerinize bulduk. Beykoz’un Cumhuriyet Köyü’nde hizmet veren Legend Otel, hem ekonomik hem de romantik bir program hazırladı. Farklı oda tiplerinde tam ya da yarım pansiyon konaklamalar için 60 Euro ile 100 Euro arasında özel Sevgililer Günü fiyatları belirleyen Legend Hotel, 14 Şubat’a özel aşk menüsünü de aşıkların damak tadlarına sunuyor. Bu menüde neler yok ki; Geleneksel meze tabağından ıspanaklı krepe, sebzeli çin böreğinden peynirli köy salatasına kadar ilginç tatlar sizi bekliyor olacak. Günün sürprizi ise badem ve ceviz krokanlı aşk pastası.

Legend Hotel’in Sevgililer Günü’ne özel programı dışında sevgilinizle doğada uzun yürüyüşler yapma, doğal parkta özgürce dolaşan egzotik hayvanları görme, hatta onları besleme fırsatınız olacak. İsterseniz Cumhuriyet Gölü’nü ATV ile turlayabilir, hava güzel olursa Karadeniz kıyısındaki Kardak’a kadar uzanabilirsiniz. Legend’in doğa manzaralı kapalı havuzu da sizi bekliyor.

Legend Otel İşletme Koordinatörlüğü yetkilileri, 14 Şubat Sevgililer Günü için özel fiyatlarla program hazırladıklarını belirterek, “Sevginin ne kadar özel bir duygu olduğunun bir kez daha hatırlandığı bu özel günde sevgililere bir armağan da biz vermek istedik. Bu özel günü otelimizde geçirip, unutulmaz anıları arasında yer almasını sağlamayı amaçladık. Legend Otel olarak İstanbul’a hem bu kadar yakın hem de doğayla iç içe romantik bir ortam sunuyoruz. Bu sevgililer için güzel bir fırsat olacak” diye konuştular.