KOCAELİ, SPOR TURİZMİNİN GÖZDE DESTİNASYONU OLDU

TheSignHotels Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Yavaş ve EdisSport Center Yönetim Kurulu Başkanı Murat Edis, Körfez ülkelerinden gelen futbol takımlarının yanında, Avrupa'dan da futbol takımları ve hakemleri sezon öncesi hazırlık çalışmaları için ağırladıklarını söyledi.

KOCAELİ, SPOR TURİZMİNİN GÖZDE DESTİNASYONU OLDU

Türkiye’nin önemli ticaret merkezlerinden Kocaeli; Sabiha Gökçen Havalimanı’na olan yakınlığıyla öne çıkarken, bölgedeki nitelikli otellerle birlikte sunduğu spor imkanlarıyla, özellikle körfez ülkesi futbol takımlarının yaz kampları için önemli bir destinasyon haline gelmeye başladı.

TheSignHotels Yönetim Kurulu başkanı Şenol Yavaş ve EdisSport Center Yönetim Kurulu Baskanı Murat Edis, Körfez ülkelerinden gelen futbol takımlarının yanında, Avrupa'dan da futbol takımları ve hakemleri sezon öncesi hazırlık çalışmaları için ağırladıklarını söyledi.

Özellikle sezon öncesi hazırlıkları için tercih edilen bölge, spor turizmi alanında öne çıkan destinasyonlardan olma yönünde emin adımlarla ilerliyor. 

Bu sene CafeTour spor departmanı olarak 15 futbol takımını bölgeye getirdiklerini söyleyen Murat Edis; diğer spor acentaların rezervasyonları ile birlikte bu sayının sezon sonuna kadar 40 takımı aşacağını belirtti. Edis, çalısmalarının salon spor kampları olarak da tüm yıl boyunca devam ettiğini vurguladı.