KLASSİS RESORT HOTEL' DE BAYRAM SÜRPRİZLERLE DOLU!

Konuklarına keyifli bir bayram tatili yaşatmayı amaçlayan Klassis Resort Hotel’ in altı günlük Kurban Bayramı Programı’nda yetişkinler için fitness, yüzme, pilates ve animasyon eğlencelerine kadar farklı birçok aktivite sunuyor. Çocukları da unutmayan Klassis Resort Hotel, 04-06 yaş ile 07-11 yaş grubu çocuklar için animasyon aktiviteleri eşliğinde eğlenceli bir Çocuk Gala Programı da hazırladı.

İstanbul’un tek Thalasso Therapy merkezini bünyesinde bulunduran Lavnium Spa’sı, açık- kapalı havuzları, saunası ve hamamı ile misafirlerine eğlenceli bir tatilin yanı sıra güzellik ve zindelik de vaad eden Klassis Resort Hotel, bayram tatilini tazelenmek ve formda kalmak için bir fırsat bilen davetlilerine, deniz suyu mucizesi sunuyor.

Klassis Golf & Country Club’ ta Alaturka Fasıl ve Dansöz izleyenlere eğlenceli saatler yaşatacak…

Silivri de bulunan Klassis Golf&Country Club, tertemiz havası, SPA merkezi, açık / kapalı yüzme havuzları, binicilik merkezi, yürüyüş ve bisiklet yolları ile Kurban Bayramında muhteşem bir tatil sunuyor.Kurban Bayramı süresince, ücretsiz binicilik ve golf dersleri, doğa yürüyüşü, havuz aktiviteleri, playstation turnuvaları, eğlenceli standlar ve çocuklar için birbirinden eğlenceli animasyonlar hazırlayan Klassis Golf & Country Club’ ın 17 Kasım Çarşamba  günü gerçekleştirilecek gala programında, Dansöz ve Fasıl Grubu eşliğinde balık gecesi düzenlenecek. Bayramın üçüncü günü ise muhteşem doğa manzarası ve piyano keyfi eşliğinde çay saati, arkasından canlı müzik eşliğinde barbekü partisi programı ile davetlilerine unutulmaz bir gece yaşatacak.