KETOB'UN YENİ BAŞKANI TAYYAR GÜL TÜROFED BAŞKANI OSMAN AYIK'I ZİYARET ETTİ


Kemer'in diğer rakipleri arasında büyük avantaja sahip olduğunu, alt yapısı ve yeni yapılan yollarla daha avantajlı bir bölge haline geleceğini vurgulayan TUROFED Başkanı Osman Ayık, renavasyona önem verilmesini ve bunun bir politika haline getirilmesinin gerekliliğini aktardı.

TUROFED Başkanı Osman Ayık, yeni Başkan Tayyar Gül ve yönetimini tebrik ederek KETOB'un bölgede yıllardır özlenen birlik ve beraberliği sağlayacak güce sahip olduğuna inandığını ifade etti. Görüşmede sezon değerlendirmesinin ardından telif hakları ile ilgili yaşanan problemler ve su sporları ile ilgili çıkartılmaya çalışılan yeni uygulamalar gündeme geldi.


Başkan Ayık,KETOB Başkanı ve Yönetim Kurlunu Champion Holiday Tatil Köyünde ağırladı.


KETOB ( Kemer Turistik Otelciler Birliği )’un yeni başkanı Tayyar Gül ve Yönetim Kurulu üyeleri, genel kurulun ardından yeni yönetim kurulu olarak TUROFED Başkanı Osman Ayık’ı Champion Holiday Tatil Köyünde ziyaret etti.

Kemer'in diğer rakipleri arasında büyük avantaja sahip olduğunu, alt yapısı ve yeni yapılan yollarla daha avantajlı bir bölge haline geleceğini vurgulayan TUROFED Başkanı Osman Ayık, renavasyona önem verilmesini ve bunun bir politika haline getirilmesinin gerekliliğini aktardı. Başkan Ayık, Kemer'de yapılacak Uluslararası oyunların oynanacağı bir spor tesisinin ve bir kongre merkezinin bölgeye büyük hareket getireceğine de değinerek,  Kemer'in her kesime hitap edecek bir yapısı olduğunu bildirdi.