KENDİ ÇEVRİMİÇİ MARKASINI YARATTI:TUITOURS.COM

Dünyanın önde gelen turizm işletmelerinden biri olan TUI, tuitours.com adlı yeni platformu ile özel bir çevrimiçi tur markası yarattı.

KENDİ ÇEVRİMİÇİ MARKASINI YARATTI:TUITOURS.COM

TUI’nin resmi internet sitesine tanıtılan yeni platform, günlük tur ve gezilerin gelişimini basitleştirerek "seyahat danışmanları ve müşteriler tarafından grup ve bireysel turların dijital olarak üretilmesini sağlayan son teknoloji bir araç" olarak tanımladı. Gerçek zamanlı fiyatlandırma ve kullanılabilirlik, daha önce karmaşık olan bina turları sürecini basitleştirmek amacıyla modern bir sürükle ve bırak sistemi aracılığıyla sunulacak. tuitours.com, 2023 ve 2024 yıllarında daha geniş bir uluslararası sunumla birlikte, başlangıçta yalnızca Belçika'da kullanıma açık olacak.

İçerisinde Afrika, Asya-Pasifik, Avrupa ve Amerika destinasyonları dahil olmak üzere 30 ülkede bireysel ve grup turları mevcut olan platform, ayrıca müşteriler ve seyahat danışmanları, Robinson, Magic Life ve TUI Blue otel portföyü dahil olmak üzere özel ürünleri ve benzersiz TUI Collection deneyim yelpazesini de bir araya getiriyor.

TUI Baş Strateji Sorumlusu ve Tatil Deneyimleri CEO'su Peter Kruege konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada, “TUI, çok günlük turlarda zaten pazar lideri. Şimdi ise yeni teknolojiye dayalı ürün teklifimizi geliştiriyoruz. Özellikle tur ve paket turlar oldukça büyük ve hızla da büyüyen bir pazar. Tamamen entegre yeni bir platformu başarıyla kullanıma sunmuş olmaktan gurur duyuyoruz” değerlendirmelerinde bulundu.

TUI Markets & Airlines CEO'su David Burling ise, “TUI turları ile tatilciler ve seyahat danışmanları istedikleri turu kolay ve hızlı bir şekilde bulabilir veya önerilen bir seyahat programını ihtiyaçlarına göre özelleştirebilirler. En son teknolojiyi TUI'nin seyahat uzmanlığı ve hizmet taahhüdü ile birleştirerek, pazara tamamen yeni bir şey getiriyoruz.”