KEMER, EMİTT FUARINDA BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Bu önemli fuarda Kemer standında yerini alan Tekirova Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı Yusuf Üras, gelen misafirler ile birebir ilgilenirken kendisine GATAB Turizm Komisyonu Başkanı Hüseyin Er ile GATAB Meclis üyesi Halil Karataş ile GATAB Turizm komisyon üyesi Ahmet Güler eşlik etti. Başkan Üras, yine BAKA Standı içinde yer alan Kemer Belediyesi standı ile Kemer’deki otel ve turizm işletmelerinin bulunduğu stantlarını da ziyaret etti.

 

Tekirova Belediye ve GATAB Başkanı Yusuf Üras, tanıtımın önemine değinerek, “ GATAB olarak, turizm komisyonumuz ile birlikte belirlediğimiz fuarlara katılımımızı sürdürüyoruz. Gerek yurt içinde gerek de yurt dışında şu ana kadar bir çok fuara karıldık.  Turizm profesyonellerinin uluslararası buluşma platformu olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında da Kemer olarak yerimizi aldık. Kemer’e gösterilen ilgi oldukça güzel”dedi.
 

Bu yıl 10 salonda toplam 65 bin metrekarede gerçekleşen EMITT Fuarı’nda folklor dans gösterilerinden yöresel yemek ikramlarına kadar birbirinden renkli etkinlikler, sürpriz çekilişler ile tatilcileri fırsat dolu bir 3 gün bekliyor.