JOLLY’DENKAÇIRILMAYACAK 1.000 TL’YE VARAN WORLDPUAN KAMPANYASI!

Jolly, 1000 TL’ye varan Worldpuan kampanyası ile hem yeni yıl sevincinizi hem tatil keyfinizi ikiye katlıyor.

JOLLY’DENKAÇIRILMAYACAK 1.000 TL’YE VARAN WORLDPUAN KAMPANYASI!

Dilerseniz yaz tatilinizi planlayın, indirimleri ve fırsatları kaçırmayın!Dilerseniz kış tatilinizi termal, doğa veya kayak otellerinde Worldpuan fırsatıyla geçirin. Her mevsimde rüya gibi bir tatil Jolly’de sizi bekliyor.

Son gün 31 Aralık!

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan, turizm sektörünün dinamik ve yenilikçi ismi Jolly’nintek seferde gerçekleştirilen peşin veya taksitli 7.500 TL - 12.499 TL arası seçili yurt içi otel rezervasyonları seyahat kampanyası ile birlikte toplamda 750 TL’ye varan Worldpuan, 12.500 TL ve üzeri rezervasyonlarda ise toplamda 1.000 TL’ ye varan Worldpuankampanyası başladı!

Kampanya seçili yurt içi otellerinde geçerli olup, Türkiye’nin cennet köşelerinde unutulmayacak bir tatil yaparken, kazandığınız 1000 TL’ye varan Worldpuan’ın keyfini çıkarabilirsiniz. Kampanyaya katılım için son gün 31 Aralık!

Jolly, bu avantajları kaçırmak istemeyen tatil severleri;www.jollytur.com, Jolly mobil uygulaması, 444 0 644 no’lu çağrı merkezi, yetkili acenteleri ya da Jolly merkez ofislerine davet ediyor!