ILDIRI 'KALBİM EGE'DE KALDI'DİZİSİ İLE İLGİ ODAĞI OLDU

İzmir'in en önemli turizm destinasyonlarının başında gelen Çeşme'ye bağlı olan ve yine bölgenin önemli turizm merkezlerinden birisi olan Alaçatı'ya komşu olan Ildırı, dizi çekimlerinin ilgi odağı oluyor. Kanal D'de her Çarşamba günleri yayınlanan 'Kalbim Ege'de Kaldı' dizisi Ildırı bölgesinde ve Kaya Prestige Sunshine Hotel'de çekiliyor.

ILDIRI 'KALBİM EGE'DE KALDI'DİZİSİ İLE İLGİ ODAĞI OLDU

Dizi çekimleri ile bölge tanıtımı adına önemli bir fırsat yakalayan Ildırı, özellikle balıkçılık, Enginar yetiştiriciliği,bakir kalmış özel doğası ve güneş batımının güzelliği ile tercih ediliyor. Kaya Prestige Sunshine Hotel Genel Müdürü Ömer Özkul, dizi ile Ildırı ve otelleri Prestige Sunshine Hotel'in büyük bir tanıtım fırsatı yakaladığını söyledi. Dizide oynayan ve bir dönem 'Bir Demet Tiyatro'nun Tirbüşon'u olarak tanınan Serhat Özcan ise Ildırı’ya hayran olduğunu ifade ederek, Ege'nin hem çok sıcak hem de en serin yeri olan Ildırı'nın 'Kalbim Ege'de Kaldı' dizisi ile de yakından tanındığına dikkat çekti.

Bu dizinin özellikle bölgemiz Ildırı!ya büyük katkısı var!Dizide görev alan tüm ekibi otellerinde ağırladıklarını ve yakından ilgilendiklerini ifade eden Kaya Prestige Sunshine Hotel Genel Müdürü Ömer Özkul, çekimlerin büyük bir bölümünün de otellerinde gerçekleştiğini söyledi.

Özkul yaptığı açıklamada “ Otelimizde Kanal D’de Çarşamba akşamları yayınlanan  ‘ Kalbim Ege’de Kaldı’ dizisinin çekimleri devam ediyor. Kışa yönelik toplantı gruplarımızın otelimizde yapılabilmesi için görüşmelerimiz ve çalışmalarımız devam ederken, yaz aylarını da bu dizi ile geçiriyoruz. Şu anda ekipler çekimlerini Ildırı’nın çeşitli noktalarının yanı sıra otelimizde de sürdürüyorlar. 7 haftalık bir süredir çekimler otelimizde ve Ildırı’da sürüyor. Şu anda tutulan da bir dizi oldu. Reytinglerde ilk iki sırada yer alıyor. Bizde bu diziyi zevkle izliyoruz. Bu dizinin özellikle bölgemiz Ildırı’ya büyük katkısı var.  Bildiğiniz üzere hem ülkemizde hem de yurt dışında bu dizler yayınlanıyor. Yabancı ülkelerde de Ildırı’nın tanıtımının yapılacak olması oldukça önemli. Ildırı’nın turizm sezonu oldukça kısa. Yaz aylarında 2 ay gibi dolu ama kısa bir süreci var. Bu dizi ile de tanıtım adına önemli bir görev üstlendiğimizi düşünüyorum. Burada göreve geldiğim günden bu yana amacımızı Ildırı’da 12 ay turizmi geliştirmek oldu. Bu dizi ile de bir adım attık” diye konuştu.
Burada çalışmaktan çok memnunuz!

Dizide oynayan ve bir dönem “Bir Demet Tiyatro'nun Tirbüşon'u olarak tanınan Serhat Özcan ise Ildırı’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Ildırı çok güzel bir yer. Burasının bakir bir yer olması açıkçası beni çok mutlu ediyor. Binalar ne kadar çok artıyorsa, orasının tadı kaçıyor. Burası SİT alanı ve koruma altında olduğu için şanslı olarak görüyorum. Burada çalışmaktan çok memnunuz. Ildırı, rüzgar aldığı için Ege’nin hem çok sıcak hem de en serin yeri. Ayrıca burasının insanları çok sıcak. Burada hem tatil hem de iş yapıyoruz. Bu açıdan burada olmaktan çok mutluyuz. Otelin konumu, görselliği ve çalışanların yakın ilgisinden çok memnunuz. Dizi gayet iyi gidiyor. Reytinglerimizde çok iyi. İnşallah, ' Kalbim Ege’de Kaldı' uzun soluklu bir dizi olacak' dedi

.