ERKEN REZERVASYON YAPANLAR ÖDÜLLENDİRİLİYOR

Kış ve bahar zamanı, herkesin hafta sonu bir yerlere gitme ihtiyacı artıyor. Hilton Worldwide’ın bünyesindeki 10 seçkin otel markasında geçerli sadakat programı Hilton HHonors, bu ihtiyacı karşılayarak tatillerini erkenden planlayan seyahat severleri Minibreaks kampanyası ile ödüllendiriyor.
 
Kampanya kapsamında, 30 Nisan 2013 tarihine kadar Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’daki Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Hilton Garden Inn ve Hampton otellerinde, konaklama tarihinden en az 21 gün önce gerçekleştirilen rezervasyonlarda %20’ye yakın indirim sunuluyor. 
 
''Yoğun temponuz sırasında minik bir hafta sonu tatili planlamak gününüzü bir anda güzelleştirebilir. Minibreaks kampanyamız ile erken rezervasyon yaptırarak indirimden faydalanmanın tam zamanı'' şeklinde konuşan Hilton Worldwide Başkan Yardımcısı Jeff Diskin, ''Bu kampanya sayesinde, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika'ya seyahat eden HHonors üyeleri, aileleri ve arkadaşları ile çok uygun koşullarda, unutulmaz tatil deneyimleri yaşayabilir” diyerek devam etti.
 
HHonors üyeleri, kampanya kapsamında 180 TL’den başlayan fiyatlarla Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da kampanyanın geçerli olduğu otellerde minik hafta sonu tatilleri yapabilir.
Waldorf Hilton London – Batı Londra’da, Theatreland bölgesinde bulunan Waldorf Hilton Otel’de 308 TL’den başlayan fiyatlarla tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hilton Istanbul – Hilton Worldwide’ın Amerika kıtası dışında en uzun süredir hizmet veren oteli, aynı zamanda Türkiye’nin ilk beş yıldızlı oteli olma ünvanına sahip Hilton Istanbul, merkezi konumuyla, lüks alışveriş merkezi ve barlar ile İstanbul’un sembolü haline gelmiş mekanlara kısa sürede ulaşım imkanı sunuyor. Hilton Istanbul’da 486 TL’den başlayan fiyatlarla tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.
Hilton Garden Inn Mardin – Medeniyetlerin kesişme noktası Mezopotamya’nın büyüleyici atmosferini yaşayacağınız, etkileyici mimarisi, tarihi dokusu ve yemekleri ile Mardin, sizi mistik bir hafta sonu geçirmeye davet ediyor. Bu muhteşem şehirde Hilton Garden Inn Mardin ayrıcalığıyla 151 TL’den başlayan fiyatlarla tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hilton Helsinki Strand – Şehrin iş ve alışveriş merkezine çok yakın mesafede bulunan ve muhteşem deniz manzaralı Hilton Helsinki Otel ayrıca Helsinki Vantaa Havaalanına 30 dakika uzaklıkta yer alıyor. Otel, Helsinki’nin turistik yerlerini keşfetmek için ideal bir seçenek. Hilton Helsinki Strand Otel’de 225 TL’den başlayan fiyatlarla tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.
Hilton Villa Igiea Palermo – Bir yüzyıldan fazladır şehrin en önemli sembollerinden biri olarak görülen Hilton Villa Igiea Palermo Otel, teras bahçelerinin yanı sıra Palermo Koyu ve Pellegrino Dağı’nı gözlerinizin önüne seriyor. Hilton Villa Igiea Palermo Otel’de 236 TL’den başlayan fiyatlarla tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

DoubleTree by Hilton Hotel Amsterdam Centraal Station – Şehrin merkezinde, Amsterdam tren garının yanında yer alan DoubleTree by Hilton Hotel Amsterdam, olağanüstü şehir manzarasının yanı sıra Anne Frank’ın Evi ve Van Gogh Müzesi gibi turistik mekanlara da çok kısa sürede ulaşım imkanı sunuyor. DoubleTree by Hilton Hotel Amsterdam Centraal Station Otel’de 319 TL’den başlayan fiyatlarla tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.