EMİRATES HOLİDAYS TÜRKİYE PAZARINDA BÜYÜYOR

Emirates hizmetleri ve tatil paketlerini tanıtmak amacıyla Türkiye’ye gelen Emirates Holidays Bölge Müdürü Ian McDougal Türkiye’nin önde gelen turizm acentaları ile buluşarak AiRep ile bu ay itibariyle başlayacak yeni iş birliğinin duyurusunu yaptı.

AiRep aracılığıyla Emirates Holidays tarafından sunulan hizmetlerden yararlanacak yolcular için uçak ve otel rezervasyonları, vize işlemleri, havaalanı transferleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilecek. Bu hizmetlerle birlikte dileyen yolcular için şehir turlarından, akşam yemek rezervasyonlarına kadar her detay organize edilyor.

AiRep’in Türkiye pazarına girişine ilişkin bir açıklama yapan Emirates Holidays Başkan Yardımcısı Frederic Bardin ise şunları söyledi:

“AiRep ile yaptığımız ortaklık sayesinde Türk müşteriler ile aramızdaki iletişimin kuvvetleneceğini düşünüyoruz. AiRep’in bizi Türkiye’de en iyi şekilde temsil edeceğini ve ürünlerimizi Türk yolcularla buluşturacağına şüphemiz yok. Türk yolcuların özellikle sunduğumuz Dubai, Hint Okyanusu (Maldivler, Mauritius ve Seyşeller), Hong Kong, Singapur, Tayland ve SriLanka tatil paketlerine ilgi göstereceğini düşünüyoruz. Avustralya, Yeni Zelanda, Çin ve Afrika’nın da ilgi görecek diğer önemli destinasyonlar arasında olacağından da eminiz.”