EMBİYAOĞULLARI FİRMASI, TÜRSAD FUARI'NDA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Antalya Blgesinde son dönem adından söz ettiren Embiyaoğulları Mutfak Ekipmanları firması, Belek Granada Luxury Hotel'de, TÜRSAD ( Otel Satın Almacılar Derneği) tarafından düzenlenen ve turizm sektörünün önemli firmalarının tanıtım yaptığı fuara katıldı ve büyük ilgi gördü.

EMBİYAOĞULLARI FİRMASI, TÜRSAD FUARI'NDA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Sektör temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği standta firma sahiplerinden Nuri Embiyaoğlu'ndan firmanın çalışmaları hakkında bilgi aldık. Sektör temsilcilerinin her zaman yanlarında olduklarını söyleyen Nuri Embiyaoğlu, Kemer'den sonra Antalya'nın tüm bölgesindeki otellerin tüm ekipman ihtiyaçlarının karşılanması için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi. 

Firma sahiplerinden Nuri Embiyaoğlu yaptığı açıklamasında “2016 yılında Kemer’den yola çıkmış bir firmayız.  Firmamızda, profesyonel mutfak ekipmanları, set üstü, sunum ekipmanları, çatal,kaşık,bıçak gibi bir otel için A’dan Z’ye mutfak için gerekli bütün ekipmanları mevcuttur. Kemer’de başladığımız ticaret maceramıza, şu anda daha ileriye giderek Kundu ve Alanya’ya kadar olan bölgede hizmetlerimizi götürmeye planlıyoruz. “ dedi.