MİNTA ELEKTRİK BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK!

Belek Granada Luxury Hotel'de, TÜRSAD ( Otel Satın Almacılar Derneği) tarafından düzenlenen ve turizm sektörünün önemli firmalarının tanıtım yaptığı buluşmada yerini alan Minta Elektrik firması büyümeye devam edecek.

MİNTA ELEKTRİK BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK!

Halil Öncü’ye konuşan Minta Elektrik Sahibi Tolga Minta, turizmin geleceğine inandıklarını belirtirken, sektöre hizmet etmenin mutluluğu ile büyümeye devam edeceklerini söyledi. 

Bayrağımızı her yerde dalgalandıracağız!

“TÜRSAD tarafında Belek Granada Luxury Hotel'de düzenlenen fuara katıldık. Minta Elektrik ailesi olarak yaklaşık 40 yıllık bilgi, birikim ve tecrübemizle buradayız. İnşallah ilerleyen süreçte turizmin katma değer bakımından daha iyi yerlere geleceğini düşünüyoruz. Bu tarz organizasyonlara katılımlarımız devam edecek.  Bölgemizde ve çevre illerde bu tarz organizasyonlar devam ettiği sürece firma olarak buralarda bulunacağız ve bayrağımızı dalgalandıracağız. İnşallah ilerleten süreçlerde beklentilerimiz turizmimizin Antalya’da her geçen gün daha iyi ve güzel yerlere gelmesi olacak.”

Sektörümüzde hedeflerimiz, ideallerimiz çok büyük.!

“Minta Elektrik Firması olarak 1980’li yılların başında Kemer bölgesinde inşaat taahhüt, elektrik malzemesi toptan ve perakende satılması anlamında  başladık. Baktığınızda bugün ilk çıkış yeriniz Antalya’nın güzide ilçesi Kemerimizidr. 2018 ocak ayında Antalya Bölgesinde eski sanayi mahallemizde yedi katlı büyük showroom’a taşındık. Bugün baktığınızda Antalya Eskş Sanayi, Kemer ve Konyaaltı olmak üzere üç konsept mağazaya sahibiz. Sektörümüzde hedeflerimiz, ideallerimiz çok büyük. Sektörümüzde inşallah daha iyi yerlere geleceğiz.”