EFSANE GERİ DÖNÜYOR! KORESTAURANT by GILDA...

Çeşme Ilıca Yıldızburnu'nda yıllarca sahibi olan aile fertlerini ve onların dostlarını ağırlayan VILLA KORE yalısı, şimdi ailenin ikinci ve üçüncü nesil temsilcileri tarafından butik otele dönüştürülerek VILLA KORE ÇEŞME adıyla misafirlerine hizmet sunuyor.
Çeşme’nin en güzel mevkii Ilıca Yıldızburnu’nda denize sıfır konumu, kendine ait özel plajı ile VILLA KORE 1975 10 odasıyla hizmet verirken, Villa Kore 2015 ise Haziran 2016 yılı itibariyle 18 odasıyla misafirlerini ağırlayacak

Huzurlu bir tatil Villa Kore’de

Geçmişe sadık kalınarak kısmen yenilenen ve her odası farklı konseptlerle dekore edilen VILLA KORE 1975 odalarının tamamı dünyaca ünlü Çeşme kum plajına bakıyor. Kendi özel plajının yanı sıra arka bölümünde ise özel havuzu bulunuyor.

Özel şöminesi ve terası ile yalının çatı katında 2 ayrı odadan oluşan 80 metrekarelik VILLA KORE 1975 Penthouse Suit ise hem aileler için balayı çiftleri ve kalabalık arkadaş grupları için ideal.

VILLA KORE ÇEŞME misafirlerine Germiyan Köyü’nde bulunan çiftliklerinde organik tarım ile yetiştirilen taze meyve ve sebzelerle bambaşka bir yeme içme deneyimi de sunuyor.

Villa Kore 2015’te spor ve tatil bir arada

Villa Kore 2015 bünyesindeki Green Spa’da Türk Hamamı, Fin Hamamı, jakuzi, sauna imkanıyla da tatilinizi huzurlu bir atmosferde geçirebilirsiniz. Ayrıca profesyonel Uzak Doğu masörleri tarafından yapılan masajlarla kendinizi şımartabilir, kişiye özel yoga ve pilates dersleriyle hem fiziksel hem de ruhsal yönden rahatlayabilirsiniz. Son dönemin en popüler sporu Cadillac Pilates Reformer’ı bir de Villa Kore’nin spor eğitmenleriyle deneyimleyebilir, tatil boyunca formunuzu koruyabilirsiniz.

Çeşme Limanı’na ve Alaçatı’ya 10!ar dakika uzaklıkta bulunan 10 dk., bulunan VILLA KORE ÇEŞME, Çeşme’nin tüm hareketliliğine yakın olmakla birlikte, denizi, yeşilliği, sakinliği ve misafirperverliğiyle gizli bir cennet.

Vazgeçilmez GILDA geri döndü

2015 yılında hizmete açılan Villa Kore yeni sezona sürprizlerle giriyor. 2000’li yılların başında otel sahiplerinden Ayşen Ertenü tarafından İzmir 1. Kordon’da açılan efsane GILDA Restaurant yine o dönemdeki şeflerinden Barış Torcu ve eşi Bahar Torcu tarafından Villa Kore bünyesinde tekrar hayata geçiriliyor. KORESTAURANT by GILDA hem Villa Kore’nin konuklarına hem de lezzetli bir akşam yemeği yemek isteyen otel dışından misafirlere 19.30-23.30 saatlerinde hizmet verecek. KORESTAURANT by GILDA Çeşme-Ilıca’da özel tatlar arayanlar için yepyeni bir seçenek.