DOUBLETREE BY HILTON MALTA AÇILIYOR

Son derece zarif 485 odası ve havuzlarıyla bu yeni ve şık otel seçkin yemek deneyimleri ve kapsamlı konferans ve toplantı olanakları sunuyor.

DOUBLETREE BY HILTON MALTA AÇILIYOR

Hilton (NYSE: HLT) bugün markanın adadaki ilk tesisi olan DoubleTree by Hilton Malta'nın açılışını duyurdu.  Akdeniz'in büyüleyici St Paul Körfezi'nde yer alan 485 odalı sahil oteli, zarif konuk odaları, seçkin yemek deneyimleri, çok sayıda yüzme havuzu ve önde gelen iş toplantı alanları sunuyor. Tesis böylece, DoubleTree by Hilton'un dünya çapında hızla büyüyen 684 otellik portföyüne katılıyor. 

Konukların Malta'nın zengin tarihini ve doğal güzelliklerini keşfetmeleri için mükemmel bir konuma sahip olan DoubleTree by Hilton Malta, antik Mdina kentine, canlı Valletta'ya ve UNESCO listesindeki Megalitik Tapınaklara kolay erişim sağlıyor. DoubleTree by Hilton Malta otelinin arazisindeki Buġibba Antik Tapınağı konuklara Malta'nın Neolitik dönemine eşsiz bir bakış sunarken tesisin kalbinde adanın uzak geçmişiyle de bağ kuruyor. 

Hilton Kıta Avrupası Kıdemli Başkan Yardımcısı David Kelly şunları söyledi: “DoubleTree by Hilton Malta'nın açılışı, markamızı Malta Adaları'na tanıtan Hilton için önemli bir kilometre taşı oldu. Her yıl milyonlarca kişinin ziyaret ettiği Malta'da, ister dinlenmek, ister macera ya da iş için olsun, gezginlere adanın cazibesini deneyimlemeleri için yeni bir yol sunmaktan heyecan duyuyoruz. Bu otel, DoubleTree by Hilton'un bilinen sıcak ve misafirperver hizmetini Malta'nın eşsiz güzelliği ve zengin tarihi dokusuyla birleştirerek samimi deneyimler yaşatma kararlılığımızı somutlaştırıyor.” 

DoubleTree by Hilton'un kıdemli başkan yardımcısı ve küresel başkanı Shawn McAteer ise şunları ekledi: “DoubleTree by Hilton'un sıcak karşılama ve lüks konfor geleneğini Malta'ya taşımaktan gurur duyuyoruz. Yarım yüzyılı aşkın bir süredir markamız, iş ve tatil amaçlı seyahat edenlere çağdaş konaklama birimleri, benzersiz yemek deneyimleri ve her konaklamayı daha samimi ve unutulmaz kılan özenli bir hizmet sunmaya kendini adamıştır. Varış anından itibaren imzamız olan çikolata parçacıklı kurabiyemizi alan her misafir, kendilerini gerçekten evlerinde ve değerli hissedebilecekleri bir yer bulduklarını biliyor.”