CUMHURİYETİN 100’ÜNCÜ YILINA ÖZEL BÜYÜK KUTLAMA

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100’üncü yıl kutlamalarına yönelik hazırlıklar Antalya'da da tüm hızıyla devam ediyor.

CUMHURİYETİN 100’ÜNCÜ YILINA ÖZEL BÜYÜK KUTLAMA

KHG bünyesinde yer alan Nirvana Cosmopolitan Hotel, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kuruluşunun 100’üncü yılını kutlamak için etkinlik takvimini paylaştı.  

Her yıl olduğu gibi bu yıl da güzel bir çalışmaya imza atacak olan grup, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına özel hazırladığı etkinliği ile Antalyalıları buluşturacak. Üç gün sürecek bu etkinlikte; Prof. Dr. İlber Ortaylı, Sunay Akın ve Livaneli Orkestrası başta olmak üzere alanında profesyonel konuşmacı ve gruplar yer alacak.

KHG, Cumhuriyet’in 100’üncü kuruluş yıl dönümünde Nirvana Cosmopolitan Hotel’de yapacağı özel bir etkinlik için hazırlıklarına devam ediyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için hazırlanan bu etkinlikte; gelecek nesillere örnek olacak alanında uzman isimler Antalya halkı ile bir araya gelecek. 

CUMHURİYET RUHUNU YAŞATMAYA DEVAM EDİYOR

Cumhuriyet'in 100’üncü yılında yapılacak etkinliklerde olduğu gibi her yıl koordineli bir şekilde çalışan KHG bünyesinde yer alan Nirvana Cosmopolitan Hotel, bu yıl da Cumhuriyet ruhunu yaşatacak. 27 Ekim 2023  Cuma  Günü başlayacak ve üç gün boyunca devam edecek kutlamaların ilk günü; Cumhuriyet Bayramı Cosmos Turizmciler Kupası Ödül Töreni gerçekleştirilecek sonrasında After Party ile devam edecek. Nirvana Cosmopolitan Hotel tarafından hazırlanan Cumhuriyetin 100’üncü yılı kutlamaları yeniden şehirde tarih severleri heyecanlandıracak. 28 Ekim 2023  Cumartesi günü Cumhuriyetin 100’üncü yılında Türk tarihçi, akademisyen ve yazar, Türk Tarih Kurumu Şeref üyesi olan ve Türk Bilimler Forumu üyesi Prof. Dr. İlber Ortaylı yine Kilit Ailesi ile “Cumhuriyetimizin 100. Yılı” söyleşisini gerçekleştirecek. Ardından Ceren Aksan Mumcu, elektro keman performansını sergileyecek ve Ege Orkestrası Cumhuriyet Balosu ile sahne   alacak. 29 Ekim 2023  Pazar Günü  Türk şair, yazar, gazeteci, araştırmacı ve tiyatro oyuncusu Sunay Akın “Cumhuriyet Yolunca 100. Yıl Söyleşisi, Livaneli Orkestrası ile Senkronize Özel Programı” ile dinleyicileri ile buluşacak.