CROWNE PLAZA İSTANBUL ORYAPARK’TA MAKYAJ SEMİNERİ

CROWNE PLAZA İSTANBUL ORYAPARK’TA MAKYAJ SEMİNERİ
Bu seminerlerin ilk de oteli çevresinde ofisleri bulunan büyük şirketlerin yönetici ve asistanlarına yapıldı. 52işhanımınkatıldığı seminer öncesinde konuklara otelin kış bahçesinde Meksika müzikleri eşliğinde Meksika yemekleri servis edildi. Otel personeli Meksikalılar gibi giyindi.

Crowne Plaza İstanbul Oryapark Genel Müdürü Aykut Bakay seminer öncesinde yaptığı konuşmada 3 yıl önce hizmete giren otellerinin Ümraniye ve çevresine bambaşka bir soluk getirdiğinden söz etti. Bakay“Otelimiz İstanbul’un Anadolu yakasında parlayan bir yıldız oldu.  Gerek odalarımızın, gerekse toplantı salonlarımızın doluluğu bunu en somut ispatı. Birçok tesis kötü giden turizmden etkilenirken biz yakaladığımız ivme ile yolumuza durmadan devam ediyoruz. 3’nü yıl kutlamaları için yılbaşına kadar seminerlerden oluşan etkinliklerimiz sürecek. İlk etkinliğimizi makyaj üzerine yaptık.Gelecek aylar değişik konularda sürprizlerimiz var” dedi.


 
Daha sonra da ünlü makyörCorci mikrofona gelerek 2018 makyaj trendlerini anlattı.Corci’ye göre 2018 kış makyaj trendleri söyle; Bu kış metal renkler hâkim. Geceleri de yüzlerde sim olacak. Yüzlerde seramik ve parlak fondötenler kadına bir başka görünüm kazandıracak. Dudakların renkleri kesinlikle mat olacak. Farlar siyah veya beyaz kirpikler ibrişim takma olacak. Bol rimel sürülecek”İzleyen kadınların büyük ilgi gösterdiği konuşmasının ardından makyörCorci, soru yağmuruna tutuldu. Kadınlar daha sonra otel yöneticileri ve Corci’yi aralarına alarak otelin bahçesinde bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.