COSMOS THEATRE’ DA FERHAT GÖÇER ŞARKILARI YANKILANACAK

Kilit Grup’un vizyon projesi Cosmos Theatre, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Antalyalıları görsel ve işitsel şovlar ile buluşturmaya devam ediyor.

COSMOS THEATRE’ DA FERHAT GÖÇER ŞARKILARI YANKILANACAK

Sanat ve eğlence kültürünü devasa sahnesi ile harmanlayan gösteri merkezi, misafirlerine yaz boyunca her yaş ve müzik zevkine uyan geniş bir konser programı sunuyor. Ünlü sanatçıların sahne performanslarının müzik şölenine dönüştüğü Cosmos Theatre’ da, 30 Eylül Cumartesi günü Türk pop müziğinin sevilen sanatçılarından olan Ferhat Göçer ve ünlü DJ İskender Paydaş sahne alacak.

GÜÇLÜ SESLER COSMOS THEATRE’ DA AĞIRLANIYOR

Turizmin göz bebeği Antalya’ da sevilen sanatçıların sahne aldığı yaz konserleri, yoğun iş temposundan kurtulmak ve müziğin ritmi ile eğlenmek isteyenler için en iyi alternatiflerden biri haline geliyor. Bu kapsamda turizm sektörünün lider firmalarından olan Kilit Grup, misafirlerine sunduğu ayrıcalıklı tatilin yanı sıra bünyesinde bulundurduğu “Cosmos Theatre” da sevilen sanatçıların sahneleri ile karşılamaya devam ediyor. Müzik dünyasının en güçlü seslerini hayranları ile buluşturmaya devam eden eğlence merkezi, 30 Eylül Cumartesi günü muhteşem ses ve sahne orkestrası ile Ferhat Göçer ve İskender Paydaş’ı ağırlayacak. Sanatçılarından sahnesine, yaratıcı ekibinden teknik ekibine kadar her şeyin eksiksiz sunulduğu Cosmos Theatre, lüks ve konforu bir araya getirmeye devam ediyor. Birbirinden değerli yerli ve yabancı sanatçıları sahnesinde ağırlayan gösteri merkezi, unutulmaz anılar bırakmak için eşsiz konserlerini misafirleri ile buluşturmaya devam ediyor.