Çocuklar hayallerindeki tatile LykiaWorld Ölüdeniz'de kavuştu

Çocuklar için eşsiz bir tatil ve eğlence mekanı olan LykiaWorld Ölüdeniz, altı yıldır düzenlediği resim yarışmasını bu yıl da çocuklarla buluşturdu. “Hayalimdeki Tatil” konulu resim yarışması, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye genelinde düzenlendi. Küçük yeteneklerin yaratıcılıklarını sergileme imkanı bulduğu yarışmaya 115 okuldan 1200 çocuk resimleriyle katıldı. 

Birbirinden yaratıcı resimlerin yarıştığı yarışmada, birinci olan İTÜ Sedat Üründül Anaokulu öğrencisi Ada Özgirin, ikinci olan Türk Anneler Derneği Anaokulu öğrencisi Haitice Ruze Akkoyun ve üçüncü olan Rahime Bilici İlk Öğretim Okulu Ana Sınıfı öğrencisi Mehmet Ege Erkan aileleri ile birlikte “Çocuk Festivali”nin düzenleneceği 1-6 Temmuz haftasında LykiaWorld Ölüdeniz’in misafiri olmaya hak kazandılar. Jüri Özel Ödülü’nü kazanan Ö. Pinokyo Anaokulu öğrencisi Dilan Sıla Orhan ise, rengarenk boyaların yer aldığı özel bir set kazandı. Yarışmayı kazanan öğrencilerin okul müdürleri veya yuva öğretmenleri de aynı süreler içinde tatil yapma imkanına sahip olacak.

LykiaWorld Ölüdeniz ... Çocukların macera ve eğlence cenneti
LykiaWorld Ölüdeniz, çocuklarıyla beraber tatil yapmak ve aynı zamanda kendilerine de vakit ayırmak isteyen ebeveynlere çok özel bir ortam yaratıyor. Toplam 22.000 m²’lik bir alana kurulu Çocuk Cenneti, çocuklara özel eğlence dolu bambaşka bir ortam. Çocuk Cenneti’nde neler yok ki? Bebek plajı, kum havuzu, palyaço duşlar, su atış topları, su kanoları, asma köprüler, sirk arabaları, makyaj odalı çocuk tiyatrosu, tırmanma ağı, hobi ve sanat atölyesi, judo eğitim merkezi, plaj futbolu, basketbol, voleybol, futbol, trambolin, masa tenisi, çocuk restoranı…

Çocuklar, 3’ü ısıtmalı 8 açık havuz, Mini Club’da 2 ısıtmalı açık yüzme havuzu, 1 oyun havuzu, 20 su ve 5 kamikaze kaydırağında suyun ve yüzmenin tadını doyasıya çıkarıyor. Macera seven minikler ise tatil boyunca soluğu özel oyun alanlarında alıyor. Hazine Adası, Korsan Ormanı ve Gizli Mağaralar çocuklara, eğlence ve heyecan dolu bir tatil yaşatıyor.

LykiaWorld Ölüdeniz
ANAOKULLAR ARASI HAYALİMDEKİ TATİL 6. RESİM YARIŞMASI 2008
 
 

 
1. Ada Özgirin  İTÜ Sedat Üründül A.O. / İstanbul-6 yaş
2. Hatice Ruze Akkoyun T.A.D. Anaokulu / Konya-5 yaş
3. Mehmet Ege Erkan R. Bilici İ.Ö.O Ana sınıfı / Aydın-5yaş
4. Dilan Sıla Orhan Ö. Pinokyo A.O. / Muğla JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ
5. Yuşa Kürkçü Antalya Koleji /Antalya
6. Erim Alanyalı TED Koleji /Antalya
7. Elçin Can Aliye Aşırbaylı A.O/ Trabzon
8. Begüm Gök Toros Koleji / Mersin
9. Kaan Özdemir Ö. Aslan Kral A.O./ İzmir
10. Duygu Kömür Ö. Yenikent A.O./ Eskişehir