CLUB NENA EKO-OKUL PROJESİ 1.YILDÖNÜMÜNDE


 Haziran Dünya Çevre günü nedeniyle Kızılağaç bölgesinde bulunan Club Nena Hotel'de çeşitli etkinlikler düzenlendi.Club Nena Eko Okul projesi 1.yıldönümü de kutlandı. İZLEYİN!...
 
Tesis bahçesine Çevre günü nedeniyle 30 adet çeşitli fidan dikilirken, Club Nena Yönetim Kurulu Başkanı Nevin Akçelik ile Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu ve Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de çocuklar ile birlikte ağaç dikti. Ardından sinema salonunda çocuklara çevre konulu çizgi filmi izletilirken, Club Nena Yönetim Kurulu Başkanı Nevin Akçelik tarafından Kaymakam Bulgurlu ve Başkan Sözen’e birer teşekkür plaketi verildi.


 Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu ve Club Nena Yönetim Kurulu Başkanı Nevin Akçelik çocuklar ile bu güzel anı böyle ölümsüzleştirdiler.


Akçelik, " Sosyal sorumluluk projemizin bilinci ile Eko-Okulumuzdan gelen çocuklarımız ve tesisimizde konaklayan dünya çocukları ile birlikte çevrenin önemine dikkat çekmek adına bugün bu organizasyonu düzenledik"

Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu yaptığı konuşmasında çevrenin önemine değinerek, “ Öncelikle Club Nena Hotelimizi bu güzel etkinliklerde bizler ve çocuklarımız ile buluşturdukları için başta Nevin Akçelik Hanımefendi olmak üzere, değerli ekibine çok teşekkür ediyorum. “dedi. Kaymakam Bulgurlu, çocuklara sorular sorarak çevrenin önemini anlatırken, “ İnsan mı önce vardı, yoksa  Çevre mi?” diye sordu ve çocukların dolu dolu “Çevre” cevabını alınca çocuklara teşekkür etti ve ekledi, “Demek ki çevre insan daha iyi yaşasın diye önce yaratılmış. Öyleyse onu korumak ve geleceğe taşımak ise bizim en önemli görevimiz” dedi.


Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, " Club Nena ailesinin bir ferdi olarak benimde burada çocuklarım ile birlikte bir ağacım oldu" dedi.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ise ağaç dükümü sonrası yaptığı açıklamasında bundan sonra çevreci çocuklar ile birlikte çevrenin birer koruyucusu olduklarını belirterek, “ Bugün burada diktiğimiz bu ağacın bundan sonra çocuklarımız ile birlikte takipçisi olacağız. Çocuklarımız artık daha çok çevre bilici içerisinde. Onlar ile birlikte teniz çevre, temiz bir dünya bizi bekliyor ”dedi.


Club Nena Yönetim Kurulu Başkanı Nevin Akçelik Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'e bir teşekkür plaketi taktim etti.


Club Nena Yönetim Kurulu Başkanı Nevin Akçelik, bu önemli etkinlikte kendilerini yanlız bırakmayan Manavgat Kaymakamı Emir Osman Bulgurlu'ya teşekkür plaketi verdi.


İşte Başkan Şükrü Sözen'in 5 Haziran Dünya gününde diktiği ağacı....


Club Nena Çevre Danışmanı Çevrekent Firmasının sahibi Ali Hayrat,Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Şimşek,Manavgat Belediye Başkanı  Şükrü Sözen ve Club Nena Yönetim Kurulu Başkanı Nevin Akçelik çevre konulu bir sohbet gerçekleştirdiler.

Club Nena Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Nevin Akçelik, “ Bu özel ve güzel günde bizler ile beraber olan değerli Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza tüm ekibim olarak çok teşekkür etmek istiyorum.  Sosyal sorumluluk projemizin bilinci ile Eko-Okulumuzdan gelen çocuklarımız ve tesisimizde konaklayan dünya çocukları ile birlikte çevrenin önemine dikkat çekmek adına bugün bu organizasyonu düzenledik . Eko-Okulumuzun başlatılmasının birinci yıl dönümünde 25 yıllık bir turizmci olarak bu konularda öncü olmanın da büyük gururunu yaşamaktayız. Geleceğe güzel bir çevre bırakmak adına çevremizi temiz tutmalı ve ona iyi bakmalıyız” dedi.