CLUB NENA 14. YAŞINI KUTLADI


Manavgat Kızılağaç Turizm Beldesinin en eski otellerinden birisi olan Club Nena, 14. Yaşını kutladı.Halil Öncü'nün haber ve görüntülerini İZLEYİN...

 
 
 
 
 
Gala gecesinde otelde 10. yılını dolduran personele Yönetim Kurulu Başkanı Nevin Akçelik, kızları Narin ve Ceren ile oğlu Umut Akçelik teşekkür plaketleri verirken, kuruluşa özel olarak hazırlanan özel pasta da Nevin Akçelik ve kızları Narin, Ceren ile oğlu Umut Akçelik ve otel departman müdürleri tarafından kesildi.
 
 
 

Akçelik, “ Büyük bir gurur yaşıyoruz. Hedefimiz her zaman misafir memnuniyeti”

Club Nena Yönetim Kurulu Başkanı Nevin Akçelik galada yaptığı konuşmasında, “ Bugün bizim için çok özel ve anlamlı bir gün. Nena’nın doğuşu Nevin’in Nesi ile Nadir’in Nasının birleşmesi ile oluştu. 1997 yılından bu yana aktif bir işletmeye sahibiz. Büyük bir aileyiz. Bugün kuruluşu etkinlerimiz içerisinde geleneksel hale getirdiğimiz Nadir Akçelik Sünnet şölenini yaparak, O’nun adını yaşatıyoruz. Bölgemizdeki ve personelimizin çocuklarının sünnet düğünlerini yaparak bu mutluluğu yaşıyoruz. Ben ve üç çocuğum ile birlikte Nena ailesini sahiplenirken, bir o kadar da büyük bir aileyiz. Çok güzel bir ekibimiz var. 400 kişiye ulaşan bir personelimiz var. Bir Türkiye vatandaşı olarak burada yaşamaktan ve ülkemize hizmet etmenin gurur içerisindeyim” dedi. Akçelik bir misafir getirmenin ne kadar zor olduğunu da ifade ederken, “ Bir misafiri getirmek için çok emek sarf ediliyor. Hedefimiz her zaman misafir memnuniyeti. Verdiğimiz eğitimlerle personelimizi bu konuda en üst seviyeye getirmeye çalışıyoruz. Önce aileme ve çocuklarıma sonra da ekibime çok büyük teşekkür ediyorum” dedi.
 
 
 
 
 
 

Demet Akalın galada sahne aldı

 Her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneksel hale gelen sünnet şöleni de ilgi çekerken, sünnet çocuklarına Otelin sahibi Nevin Akçelik tarafından altın takıldı. Gecenin sonunda Demet Akalın sahneye çıkarken, galaya birbirinden hareketli parçaları ile katılanları coşturdu. Geceye acenteciler, bölgedeki otel müdürleri yerel yöneticiler ile otelde konaklayan misafirler katıldı. Galada misafirlerin üzerine uçaktan karanfiller bırakıldı.