ANTALYA ULUSLARARASI TURİZM KONFERANSI'NA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

ANTALYA ULUSLARARASI TURİZM KONFERANSI'NA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi, Kempten Üniversitesi (Almanya), Seville Üniversitesi (İspanya) ve Sannio Üniversitesi (İtalya) işbirliğinde 04-07 Mayıs 2016 tarihleri arasında Antalya’da Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi’nde I. International Conference on Tourism Dynamics and Trends başlıklı konferans düzenlenecek.

Kongre Düzenleme Kurulu adına Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesinden Doç. Dr. Tahir Albayrak yaptığı açıklamaında, "Pazarlama, İnsan Kaynakları, Yiyecek ve İçecek,  Finans, Çevre ve Planlama, Yönetim ve Organizasyon, E-ticaret, Enformasyon Sistemleri ve Teknolojileri, Yenilik, Rekreasyon ve Turizm Eğitimi konularında bildirilerin kabul edileceği toplantının büyük ilgi çekmesi bekleniyor"dedi.

Konferans Tarih ve Ücretler

Tam metin son gönderim tarihi          :           19 Şubat 2016

Erken kayıt son başvuru tarihi           :           11 Mart 2016

Geç kayıt son başvuru tarihi              :           11 Nisan 2016

Erken kayıt ücreti                               :           200€

Geç kayıt ücreti                                 :           250€

Öğrenci kayıt ücreti                            :           150€

Kayıt ücretine hoş geldin kokteyli, tüm oturumlara katılım, katılım belgesi, konferans çantası, konferans bildirileri kitabı (CD), öğle yemeği, gala yemeği, Kekova, Santa Claus Kilisesi ve Demre turu dahildir.

Website:         http://tourismtrendsconference.com

Facebook:       https://www.facebook.com/pages/I-International-Conference-on-Tourism-Dynamics-and-Trends/1609021015981276

Twitter:           https://twitter.com/Tourism_Conf