''ANTALYA OTEL'' YARIM PANSİYON UYGULAMASI İLE FARK YARATIYOR

''ANTALYA OTEL'' YARIM PANSİYON UYGULAMASI İLE FARK YARATIYOR
Baştanbaşa yenilenerek yepyeni bir görünüme kavuşan Antalya Oteli Her şey dahil konsepti  yerine Oda kahvaltı-Yarım Pansiyon uygulaması ile  dikkat çekiyor. Halil Öncü'nün Genel Müdür Adnan Güller ile yaptığı röportaj...İZLEYİN!...
 
Türkiye'nin Turizm başkenti Antalya'nın merkezi Lara’da Falezler üzerinde 5000 m2 alanda yer alan ve Öz Grup tarafından işletilen eşsiz manzarasıyla dikkat çeken Antalya Otel yenilenen yüzü ve tecrübeli yeni genel müdürü ile Türk turizmine hizmet veriyor.


Antalya Hotel Genel Müdürü Adnan Güller


Otelin odalaları baştan aşağı yenilenirken, misafirler için her türlü konfor sunuldu.

Antalya Otelin Genel Müdürlüğüne, 21 yıldır Özkaymak Grubunun farklı bölgelerindeki otellerinde çeşitli kademelerinde görev alan ve son olarak Kemer Özkaymak Marina Otel’in Müdürlüğünü yapan Adnan Güller getirildi. Baştan aşağıya yenilenen yeni yüzü ile oda kahvaltı, Yarım Pansiyon hizmet veren Antalya Otelin Genel Müdürü  Adnan Güller, Antalya’da her tesiste  uygulanmakta olan Her şey dahil uygulamasının aksine yarım pansiyon ve  oda  kahvaltı  konsepti uygulamasında ısrarlı olduklarına dikkat çekerken, “Antalya’da unutulmaya  terk edilmiş gerçek  otelciliği yaşatmaya  çalışan, şehir  ve  resort  otelcilik hizmetinin  birlikte  yürütüldüğü yegane tesislerden biriyiz.Bu  konseptte hizmet kalitemizi  artırarak  misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz. Antalya şehrinin kendi  adıyla anılan tesisimizde bu farklılık çok  çabuk  görülüyor ve her  geçen gün  talepler çoğalıyor, rezervasyonlar artış  gösteriyor. Konumu,konforu ve  hizmet kalitesi ile Antalya’nın incisi  olmaya namzet yeni tesisimizin çok kısa zamanda ve tüm turizm pazarlarında kendinden ziyadesiyle söz ettireceğini düşünüyorum.”dedi.


Otelin odalaları baştan aşağı yenilenirken, misafirler için her türlü konfor sunuldu.


Antalya Hotel'in yenilenen dört  ayrı  toplantı salonu bulunuyor.

Tecrübeli Genel Müdür Adnan Güller, heyecan içinde!...

1991  yılından bu yana sektörün içinde yer alan Genel Müdür Adnan Güller, deneyim ve tecrübelerini bundan böyle Antalya Oteli ve Öz Grup turizm yatırımlarında paylaşacak. Antalya Otelinde bir ay önce genel müdür olarak  göreve başlayan Güller, “ 1991 yılından bu yana turizm sektörü içerisindeyim. 21 yıldır Özkaymak Grubu bünyesinde yer alan otellerde görev aldım. En son Kemer Özkaymak Marina otelden ayrılarak Antalya Otelinde Genel müdür olarak göreve başladım.21 yıl sonra değişik bir heyecan. Bu sektörde devam etmesini arzuladığım heyecanım için Antalya Oteli seçtim. Antalya oteli 2 yıl öncesine kadar  dört yıldızlı bir otel olarak bilinir. Ancak yapılan yıkım ve  sonrasında  5 yıldız  statüsünde yeniden inşa edilen  otelimizin  tüm alanları her türlü  görsel zerafet  düşünülerek yeniden düzenlenmiştir. Misafirlerimizin hizmetine sunulan huzur veren anbiansı  ile Spa’sı, dört  ayrı  toplantı salonu, kalitesine örnek  teşkil eden  yeme  içme  hizmeti ile restoran ve  barları, havuz ve çevresinin deniz ile  buluştuğu insanı rahatlatan güzel atmosferi, özellikle tesisimizin son katında  nefis Antalya ve Akdeniz manzarası ile değerlendirmeyi planladığımız özel  alanımız(Ruf) bulunuyor. Kısa süre  sonra otel  misafirlerimizin ve tüm Antalyalılar’ın hizmetine  sunmayı  düşündüğümüz özel  salonumuz ile ilgili  çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor” dedi.


Nefis Antalya ve Akdeniz manzarası ile Antalya Hotel, konumu itibariyle de fark yaratıyor.


Antalya Hotel, Spa merkezi ile çok diiket çekiyor. Spa merkezinin yenilenen yüzü beğeni  topluyor.


Baştanbaşa yenilenerek yepyeni bir görünüme kavuşan Antalya Oteli Her şey dahil konsepti  yerine Oda kahvaltı-Yarım Pansiyon uygulaması ile  dikkat çekiyor.


Unutulmaz tatiller Antalya Hotel'de...


Avrupa pazarı ve iç pazardan büyük talepler var…

Otelin yeni yapısı ve yeni yüzü ile tanıtılması adına çalışmalar yaptıklarına da dikkat çeken  Güller, “ Otelimizin yeni yüzüyle tam olarak tanınmadığını düşünüyor ve bu konuda çeşitli tanıtım çalışmaları yapıyoruz. Şu anda tüm pazarlardan misafirler ağırlıyoruz. Daha yeni tanınmaya başlayan tesisimiz; ağırladığımız misafirlerimizin memnuniyeti ve yapacağımız etkili tanıtımlarla tüm pazarlarda  kısa  sürede bilinen  bir  tesis haline gelecektir. Türkiye genelinde Antalya ‘ya iş seyahati yapan önemli şirket misafirleri tercihlerini tesisimizden yana kullanıyor. Bu bağlamda tesisimizi tercih eden misafir sayımız sürekli artış gösteriyor.’’


Antalya Otel, Türkiye'nin Turizm başkenti Antalya'nın merkezi Lara’da Falezler üzerinde 5000 m2 alanda yer alan ve Öz Grup tarafından işletilen eşsiz manzarasıyla dikkat çekiyor.


Antalya Hotel Genel Müdürü Adnan Güller

Antalya Otel organizasyonlara da destek veriyor..

Antalya’da düzenlenen ve düzenlenecek olan her türlü  organizasyonun içinde  olmaya  önem  veriyoruz. Antalya’yı kendi adıyla bütünleştiren tesisimiz bu güzide şehri  tüm  dünyada tanıtmak  ve   yüceltmek için her zaman  her türlü  katkıyı  verecektir.