ANTALYA ''MAKET ARAÇ FESTİVALİ VE HOBİ GÜNLERİ'' BÜYÜK İLGİ ÇEKTİ

 11-12 ve13 Kasım 2011 tarihlerinde Antalya Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Antepe İnşaat'ın işletmelerinden biri olan Minyatür Kent Parkı'nda (Minicity) ''Maket Araç Festivali ve Hobi Günleri''düzenleninken  hobi günlerine ilgi büyük oldu.İZLEYİN!...
 

Antalya Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Antepe İnşaat’ın işletmelerinden biri olan Minyatür Kent Parkı’nda (Minicity) “Maket Araç Festivali ve Hobi Günleri” düzenleninken  hobi günlerine ilgi büyük oldu.


Antepe İnşaat Genel Müdür Yardımcısı İlker Deniz Sayın
Antepe İnşaat Genel Müdür Yardımcısı İlker Deniz Sayın etkinlik ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında, “ Maket Araç Festivali ve Hobi günleri adı altında düzenlediğimiz etkinliğimize ilgi büyük. Bu tarz bir organizasyon bu kapsamda daha önce Türkiye’de hiç yapılmadı. Bunu ilk defa burada biz gerçekleştirdik. Burada hava,kara ve deniz araçlarının tamamının tanıtımlarını yaptık.Ödüllü yarışmalar yaptık. Bunun dışında kendilerini tanıtmak isteyen hobi kulüplerinin de tanıtımlarını yapmaya çalıştık. Offrod kulüpleri, klasik araba kulüpleri, motosiklet kulüpleri, dalış kulüpleri, dans kulüpleri burada kendilerini tanıtma imkanı buldular. Yine doğa sporları kulüpleri Antalya  menşeli TODOKS gibi kulüplerde etkinliğimize katıldılar. Böylelikle tüm katılımcılarımız kendi adlarına yaptıkları hobi ve etkinlikleri tanıtma fırsatı buldular” dedi.

Minicity'de maket arabalar, maket eserler ile birlikte objektiflere böyle yansıdı.


Hobi meraklıları "Minicity" yetkililerine organizayon için teşekkür ettiler.
Türkiye’de daha önce bu kapsamda hiç yapılmamış olan festivalde, profesyonel model araçlar için hazırlanan pistlerde yarışmalar yapılırken, farklı alanlarda kendilerine hobi edinmiş kişilerin kendilerini ve hobilerini tanıtma fırsatı buldular. Etkinlik süresi boyunca; hava, kara ve denizde kullanılabilen model araçlar sergilendi ve bu kapsamda yarışmalar düzenlendi.

Hobi meraklıları ve Minicity yetkilleri bir arada...
Bu arada vosvos, klasik otomobil, motosiklet, bisiklet, fotoğraf, sualtı dalış, doğa sporları, off-road ve dans kulüplerinin tanıtım ve etkinlikleri gerçekleştirilirken, amatör müzik grupları festival süresince sahne aldı ve uygulamalı ilkyardım eğitimleri, simülatör eğlence araçları etkinlikleri, konserler ve dans gösterileri yapıldı.