ANTALYA'DA KAR KEYFİ TAHTALI'DA YAŞANIYOR

Son dönem yağan karla birlikte zirveye çıkan yerli yabancı çok sayıda turist bembeyaz Tahtalı’da “Kar “ keyfini yaşıyorlar. İşte Olmpos Teleferik ile çıktığımız Tahtalı zirvesinden kar  görüntüleri...İZLEYİN!...

Halil ÖNCÜ, " Antalya'da ve Kemer'de sıcaklık 10-15 derece iken, zirvede kar keyfi yaşanması Antalya için büyük şans"

Olympos Teleferik ile bu keyfi yaşayanlar ellerinde ki fotoğraf makinelerini hiç bırakmıyorlar, muhteşen manzarayı işte bu şekilde resimliyorlar.

Son dönem yağan karla birlikte zirveye çıkan yerli yabancı çok sayıda turist bembeyaz Tahtalı'da renkli görüntüler oluşturuyorlar.

Halil Öncü, " Kış turizminin canlanması açısından Kemer'de Olympos teleferik gibi daha bir çok alternatif turizm noktası oluşturulmalı.Olympos Teleferik bölgenin en önemli alternatif oluşturan turizm noktalarından bir tanesi" 

Kar keyfi, Tahtalıda çocuklara yarıyor...
 
İşte bu güzelliği yaşayanlardan kısa yorumlar:

Adil Çetgin ( Makine Yük. Müh ) - “İzmir’den senelerdir Antalya’ya gelirdik. Buraya hiç gelmemiştik. Burasının bu kadar güzel olduğunu tahmin etmemiştik. Antalya’daki arkadaşlarımızın mutlaka burasını görmemiz gerektiğini söylemeleri üzerine buraya geldik. Kar görmek Antalya için farklı bir duygu. Bu güzelliği herkes yaşamalı”
Sermin Çetgin ( Fizikçi ) – “ İzmir’den geliyoruz. Burası bizler için çok enteresan geldi. Burasının karlar içinde olması çok değişik bir manzara”
Umutcan Öncü ( Öğrenci ) – “ Ben Antalya’dan geliyorum. Tahtalıya çıktım. Burası çok güzel ve herkes burayı görmeli. Antalya’da yaşarken daha önce bu kadar dolu dolu hiç kar görmemiştim. İlk defa bu kadar kar gördüm”

Teleferik,fiyatlar ve bölge ile detaylı bilgiye http://www.tahtali.com  adresinden bulabilirsiniz...