ANİMASYONUN TÜM İHTİYAÇ MALZEMELERİ BURADA: ‘ELİTE ORGANİZASYON ‘

Halil ÖNCÜ (KEMER ) - Kemer’de kurulu bulunan ve kısa bir süre önce yeni mağazasında hizmet vermeye başlayan Elite Organizasyon, animasyon malzemeleri başta olmak üzere, tüm parti malzemelerinin toptan ve perakende satışını gerçekleştiriyor.

ANİMASYONUN TÜM İHTİYAÇ MALZEMELERİ BURADA: ‘ELİTE ORGANİZASYON ‘

Kemer’de aranılan her türlü malzemenin bulunduğu mekan, başta Kemer otelleri olmak üzere Antalya’nın dört bir yanına hizmet veriyor. Özellikle Kemer’de yer alan otellerin tercih ettiği Elite Organizasyon işletmesi hem uygun fiyat  hem de anında hizmet ile dikkat çekiyor.

Elite Organizasyon İşletme Sahibi Murat Aslıoğlu“ Kemer’de kurulu bir firmayız. Yenilenen ve bol çeşit mağazamız ile başta otellerimizin animasyon departmanları olmak üzere tüm vatandaşlarımıza ve eğlence dünyasına tüm parti malzemeleri toptan ve perakende satışı yapmaktayız.Genelde doğum günü ve özel günlerinde ürün tedarik etmek için çok sayıda müşterimiz bizleri tercih ediyorlar.  Ayni zamanda   otelcilerde bizi tercih ediyor.  Onların ihtiyacı olan tüm ürünleri uygun fiyata veriyoruz. İsteklerini bir de olsa çok da olsa hemen servis edebiliyoruz. Özellikle animasyon departmanının tüm ihtiyaçlarını karışıyoruz. Masa tenisinden voleybol topları ve aksesuarlarına kadar tüm ürünlerimiz mevcut.Müşterilerimize ücretsiz, hızlı ve  zamanında teslimat yapıyoruz.  Miktar ve tutar fark etmeksizin.Sektöre güçlü girdik.  Her ürün gamı stoklarımızda mevcut.2500 kalem ürünle sektördeyiz.Kemer halkını ve tüm otelcilerimizi mağazamıza ziyarete ve çaya bekliyoruz.”diye konuştu.