ANFAŞ: YOĞUN İLGİ GÖRDÜK!

ANFAŞ - Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nden yapılan açıklamada “ 33. Anfaş Hotel Equipment ve 29. Anfaş Food Product Fuarlarımız sona erdi. Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz” denildi.

ANFAŞ: YOĞUN İLGİ GÖRDÜK!

ANFAŞ - Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nden yapılan açıklama şöyle:

“Bu yıl 33'cüsünü düzenlediğimiz Anfaş Hotel Equipment ve 29'uncusunu düzenlediğimiz Anfaş Food Product fuarlarımızı 17 - 20 Ocak 2023 tarihleri arasında büyük bir katılımla gerçekleştirdik. Anfaş olarak, 30 yılı aşkındır gerçekleştirdiğimiz fuarlar ile sıradan bir buluşma değil sektörleri büyüten ve geliştiren kapsamlı bir organizasyon olma misyonunu üstleniyoruz. Fuarlarımız kendi içerisinde ve etkileşimde olduğu tüm paydaşları ile sistemli bir gelişim ağı oluşturarak bu ağın sürekli büyümesini sağlıyor. İşte bu birliktelikler bütünü hepimiz için gurur verici sonuçlar yaratıyor.

Geriye dönüp baktığımızda ortaya çıkan sonuçlar son derece olumluydu. Bu doğrultuda gelecek planlarımızı kapsamını daha da genişleterek hayata geçireceğiz. Bu kapsamın içerisine katılımcı ülkelerin katlanarak artması ve Türkiye’nin en büyük fuar alanlarından birine sahip olmamıza rağmen bu alanın daha da genişletilmesi gibi çalışmalar şimdiden yer aldılar. Paydaşlarımızın ve sektörün ihtiyaçlarını gözeterek çeşitli çalışmalar yapmaya devam edeceğiz.

Anfaş olarak fuarcılığa ve ülkemizin ekonomik gelişimine yönelik gönülden bağlılıkla hizmet etmeye devam edeceğiz. Anfaş’ın gelişimi Antalya’dan başlayarak tüm ülkeye yayılan bir kazanç yaratıyor. Bu yüzden paydaşlarımızın desteği tüm dinamikler için çok önemlidir. İnanıyoruz ki bu ilgi ve destek ile tüm hedeflerimize kolayca ulaşacak, geleceğe emin adımlarla ilerleyeceğiz. 

Fuarlarımıza destek olan ve emeği geçen tüm katılımcılarımıza, ziyaretçilerimize ve paydaşlarımıza teşekkür ederiz. Anfaş fuarları kazandırmaya devam edecek.”