AMERİKA’DA MELEK OLMAK İSTER MİSİN?

VIP Turizm’in San Francisco’ya ‘Vizyonerler ve Melek Yatırımcılar’ için düzenlediği gezide Türk yatırımcılar, uluslararası network ile buluşma imkanı bulacak.

Keiretsu Forum Türkiye Melek Yatırımcı Ağı tarafından düzenlenen “Melek Yatırımcı Zirvesi” 28 Nisan'da Microsoft’un Silikon Vadisi Kampüsü'nde düzenleniyor. VIP Turizm, Türkiye’deki ‘Melek’leri, ilk kez yatırımcılar ile girişimcilerin yanı sıra, Dünya’nın en büyük Melek Yatırım Ağı üyelerinin de bir araya geleceği bu zirveye götürüyor.

Yatırımcılar ile girişimcileri bir araya getirmeyi amaçlayan Dünya’nın en geniş yatırımcı ve girişimci ağına sahip Melek Yatırım Danışmanlığı, daha geniş yatırımcı gruplarına ulaşmayı, potansiyeli olan girişimlere yatırım yapma fırsatını arttırmayı hedeflemesinin yanı sıra, grupların arasındaki işbirliğini de desteklemeyi amaçlıyor. 500’den fazla yatırımcı, Yönetim Kurulu Başkanları, şirket CEO’ları ve yatırım bekleyen girişimcilerden oluşan fuar, teknoloji, sağlık, tüketim ürünleri, emlak ve fonlar gibi 18’den fazla alanda yatırım olanağı sağlıyor.

26 Nisan – 2 Mayıs 2016 arasında gerçekleştirilecek zirveye katılanlar, Google, LinkedIn ve Facebook kampüslerini de ziyaret edecek, ayrıca Silikon Vadisi’nde üst düzey yönetici ve şirket sahiplerinin yaşadığı Palo Alto’da özel ziyaretler de olacak. Program, ayrıca Amerika’nın en etkileyici parklarından Yosemite Park’ta doğa yürüyüşü ve Napa Vadisi lezzet tadımı gibi keyifli detaylar da içeriyor.