TAHTALI 2365 MT.DE NEVRUZ BEREKETİ

Nevruz Bayramı nedeniyle rotasını Türkiye'ye çeviren İranlı turistler Kemer’de tatilin keyfini çıkarıyorlar. İranlı turistler bölgede bulunan birçok alternatif turizm noktasını gezme ve görme fırsatı yakalarken, bunların başında Olympos Teleferik ilk sırada yer alıyor.Olympos Teleferik ile 2365 mt. karla kaplı zirveye çıkan İranlı turistler gördükleri manzarada bol bol fotoğraf çektirip, kar ile buluşmanın heyecanını yaşıyorlar.  Çok sayıda acente programlarında Olympos Teleferik’e öncelik verirken, İranlı turistler de bu programdan oldukça memnun kalıyorlar.Yoğun ilgiden ve hareketlilikten son derece memnunuz!

Olympos Teleferik Genel Müdür Haydar Gümrükçü yaptığı açıklamasında, “ Zor bir yıl olmasına rağmen çalışmalarımıza devam ediyoruz. Büyük sıkıntılar yaşadığımız şu dönemde İranlı turistler bölgemize moral oldu. Yoğun ilgiden ve hareketlilikten son derece memnunuz” dedi.

Birçok farklı program dâhilinde Olympos Teleferik ile zirveye çıkan turistlere yeni bir alternatif daha eklendi. Jeep Safari ve Teleferik kombinasyonu ile ilgiyi daha da artırdıklarını ifade eden Gümrükçü, “ Yeni programlarımızdan birisi olan Jeep Safari ve Teleferik kombinasyonu dahilinde misafirlerimiz bölgeyi daha iyi tanıma fırsatı buluyorlar. Bu turlar ile misafirlerimiz hem doğayı yaşıyorlar hem de teleferik ile zirve yapıyorlar” diye konuştu.