ALİ NAİL KILIÇ YENİDEN KEMİAD BAŞKANI

ALİ NAİL KILIÇ YENİDEN KEMİAD BAŞKANI
KEMİAD 13. Olağan Genel Kurulu KEMİAD’ın kendi hizmet binasında gerçekleştirildi. Bu yıl 17. kuruluş yıldönümünü kutlayan KEMİAD’ın 9 kişiden oluşan yeni yönetiminde 3’ü kadın 4 yeni üye yer aldı. Yapılan oylamada Ali Nail Kılıç tekrar başkanlığa seçildi.Seçim sonucunda iki yıl görev yapacak KEMİAD Yönetim Kurulu üyeleri ve görev dağılımı şöyle oluştu.

Ali Nail Kılıç Başkan, Salih Sır Başkan Yardımcısı, Murat Gökhan Başkan Yardımcısı, Ahmet Tokgöz Sayman, Saliha Ateş Genel Sekreter, Hafize Ufuk Uraz, Aydan Erdoğan, Mehmet Kara ve Doğan Akkelle yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacak.

KEMİAD Başkanı Kılıç, seçim sonrası yaptığı konuşmada genel kurula katılan üyeler ile 17 yl boyunca KEMİAD’da özveriyle görev yapan ve katkı koyan eski yöneticilere ve üyelerine de teşekkür etti. Kılıç, şunları kaydetti:“Bu yıl 17. kuruluş yıldönümünü kutlayan ve yönetimde yeni görev alan arkadaşlarımızla önemli projelere imza atmayı hedefliyoruz. Yönetim Kurulunda ilk kez üç bayan arkadaşımız da görev yapacak. Yönetimde turizmde faklı sektörlerin temsil edilmesine özen gösterdik.”