23 NİSAN’DA ‘ÇOCUK EVLERİ’NDEKİ MİNİKLERİ AĞIRLAYACAK

Akdeniz’in en iyi aile oteli markası ‘Güral PremierHotels’sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında çocuk evlerindeki minikleri otellerinde ağırlayacak.
Çocuklar için 23 Nisan’da ‘Güral Premier Hotel Belek’ ve 29 Nisan’da ise ‘Güral Premier Hotel Tekirova’ tesislerinde günübirlik etkinlikler düzenlenecek. Çocukların etkinlikte yer alan birbirinden renkli festivallerleeğlence dolu unutamayacakları bir gün geçirmeleri sağlanacak.

Turizm alanında kalite anlayışından ödün vermeden çalışmalarını sürdüren,‘Güral PremierHotel Belek’ ve ‘Güral PremierHotel Tekirova’toplam 2 bin 800 yatak kapasitesiyle misafirlerini ağırlıyor.2010 yılında kapılarını açan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ‘Güral PremierHotel Tekirova’, doğayla iç içe, şehrin gürültüsünden uzak, iki ve üç katlı, ağaç boyunu geçmeyen yapılarıyla dikkat çekiyor.

Güral PremierHotels, aynı zamanda sektördeki birçok önemli organizasyonda yer alarak çeşitli ödülleri almaya hak kazanıyor.Son olarak da turizm oscarları olarak bilinen ‘World TourismAwards’da ‘En İyi Resort Otel Ödülü’, ‘Güral Premier Hotel Tekirova’nın oldu.