ZİRVEDEN ZİRVEYE ÇIKTILAR


MENA Ülkeleri Antalya Zirvesine katılan Arap seyahat acentesi yetkilileri,  büyükelçiler, diplomat ve bürokratlar ile 70 medya mensubu Olympos Teleferik ile zirveye çıktı.İZLEYİN!...

Antalya Belek’de düzenlenen 1. Uluslararası MENA Ülkeleri Antalya Zirvesine katılan 240 seyahat acentesi yetkilisi, büyükelçiler, diplomat ve bürokratlar ile 70 medya mensubu zirvedeki ikili ilişkilerin yanı sıra yaptıkları geziler ile de bölgeyi keşfetme şansı buldular.

Belek’de zirveye katılıp Türk turizmciler ile bir araya gelen heyet, Kemer’de Olympos Teleferik ile karla kaplı 2365.mt zirveye çıktılar. Otobüsler ile Olympos Teleferik tesislerine gelen Arap misafirleri karşılayan Olympos Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü konuklara tesis hakkında bilgiler verdi.Süper bir organizasyon!

Olympos Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü yaptığı açıklamada “ Rus piyasasının düşmesinden sonra, Alman piyasasının artmasını bekliyoruz. Bu arada Arap piyasası da bizim için oldukça önem taşıyor. Araplar deniz, kum, güneş dışında dağı da çok sevdikleri için bizde gelen misafirlerimize bu fırsatı sunmak istedik. Ortadoğu ülkelerinden gazeteci ve acenteci gruplarını Olympos Teleferik ile zirveye taşıdık ve bu güzel heyecanı kendilerine tattırmaya çalıştık. Buradaki bu gruplar yaz sezonu tanıtımı için oldukça önemli.  BAKA’nın düzenlediği bu organizasyon tam zamanında gerçekleşti diye düşünüyorum. Süper bir organizasyon” dedi.

Antalya’da Olympos Teleferik olarak alternatif turizmin çok önemli merkezlerinden bir tanesi olduklarını da söyleyen Gümrükçü, “ Tesisimiz Olympos Teleferik’in alternatif turizm denince ilk akla gelen yerlerden bir tanesi olması bizi çok mutlu ediyor. Bizde bu konuda elimizden geleni yapıyoruz. Aynı zamanda BAKA’ya tanıtım amacı ile her zaman destek vermeye hazırız” diye konuştu.Konuklardan Antalya’ya büyük övgü

Zirveye çıkan ve karla karşılaşan konuk seyahat acentesi yetkilileri büyükelçiler, diplomat ve bürokratlar ile 70 medya mensubu ise yaptıkları açıklamalarda, “ Antalya çok güzel bir yer. Burada turizm adına her türlü alternatifi bulmak mümkün. Olympos Teleferik ile bunu gördük. Sahilden kısa bir süre içerisinde Olympos Teleferik ile karla kaplı dağa çıktık. Her şey çok güzeldi ve keyifliydi” dediler.