ZEYTİN AĞAÇLARI DİKTİLER

Halil ÖNCÜ ( ANTALYA) - Vefa örneği gösterdiler.

ZEYTİN AĞAÇLARI DİKTİLER

Turizmci dostları, geçtiğimiz yıl amansız hastalığa yakalanıp aramızdan ayrılan Bekir Akkaş ve daha önce hayata vedan eden turizmci duayen isimleri unutmuyor.

2021 yılı Ocak ayında Belek Turizm Caddesi üzerinde yer alan parka adı verilip her daim yaşatılan, bir dönemin POYD Başkanı ve AKTOB Yönetim Kurulu üyeliği, BETÜYAB Başkanlığı yapan Bekir Akkaş ile hayata veda eden diğer duyaen turizmciler bir kez daha anıldı.Adının verildiği Parka gelen turizm camiasından isimler, geçmiş dönem vefat etmiş tüm üye , kurucu üye, yönetim kurulu üyesi, yönetim Kurulu başkanı olmak üzere hepsinin adının yer aldığı zeytin ağaçları diktiler.

POYD ( Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) Başkanı Ülkay Atmaca yaptığı açıklamasında  “ Bekir abimizi, Bekir Müdürümüzü unutmadık ve bundan sonra da unutmayacağız.  Çok emek verdiği Belek’te bu parkta adını yaşatmaya devam ediyoruz. Buraya bugün zeytin ağaçlarımızı diktik. Aramızdan ayrılmış tüm üye , kurucu üye, yönetim kurulu üyesi, yönetim Kurulu başkanı olmak üzere hepimizin bir dikili zeytin ağacı var. Buradaki amacımız aramızdan ayrılanlara Bekir AKKAŞ parkında kendi adlarına birer zeytin ağacı dikmekti. Bekir abimiz ve turizme gönül vermiş duayen büyüklerimiz ışıklar içinde uyusun. Bu konuda her zaman desteklerini sunan Serik Belediye Başkanımız Sayın Enver Aputkan ve Serik Belediyesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Unutmadık,unutmayacağız!

Naci GEDİK -1954 -2019, Kaya AYNAR - 1929 - 2004, Teoman CENK -1946 -2011, Ersin YORULMAZ - 1942 – 2013, Ferit TURUNÇ - 1949 - 1999, Mehmet Naci İRŞADİ - ,1952 - 2007, Uğur Yiğit, Ruhi Cuhadaroglu, Nuri İnce, Necip Fincancıoğlu, Mehmet Tufekçioğlu, Haluk Tufekci, Fırat Kaya, Fatih Güven, Erdoğan Kumbaracı, Can Girgin