YOO2 TAKSİM SQUARE AÇILDI!

YOO2 TAKSİM SQUARE AÇILDI!
yoo2 Taksim Square Otel yenilikçilik ve tasarım arayan gezginler için, yeni ve orjinal deneyimler sunan farklı bir yer olarak oteller dünyasına adımını atıyor.

 yoo2 Taksim Square Otel kişiliğini, farklı ve dinamik bir Türk girişimci olan Naim Gençoğlu’dan almaktadır. yoo ile iş birliği yaparak İstanbul’da sıra dışı bir yapıt yaratabileceklerini  farkeden Gençoğlu, geniş vizyonu ile yoo2 Taksim Square Otel’in oluşmasında çok büyük katkıda bulunmuştur.

 Hem Türkiye’de hem de Dünya’daki ilk yoo Otelinin yatırımcısı olan Gençoğlu Otelcilik Grubu, Uzakdoğuda inşaatları devam eden diğer yedi yoo otelinden daha önce İstanbul’daki yoo2 Taksim Square Oteli’nin açılışını gerçekleştirmekten duydukları memnuniyeti dile getirerek, İstanbul şehir otelciliğinde farklı ve kişisel servis anlayışı ile öne çıkacaklarını belirtti.
 yoo Otellerinin CEO’su Marco Nijhof’un da dediği gibi, “ilk yoo2 Oteli kültürel miras bakımından zengin olan İstanbul’da açmaktan çok mutluyuz.

Öyle gözüküyor ki, hem gelenekselciliğe  hem modernizme ilgi duyanlar yoo2 Taksim Square Otel ile harika bir konaklamayı bir kültürün tam orta yerinde geçirmek isteyenlerin ilgisini çekecek.”