YILMAZ SEVGÜL YENİ KİTABINI 2365 MT.DE İMZALADI

Olimpos Teleferik Üst istasyon ikinci katında Sheakspeare Bistro Montain’de verilen kokteyl ile sergi açılışına, Kemer Kaymakamı Bayram Ali Köse, Kemer Emniyet Müdürü Muhittin Ergen, Olimpos Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü, Olimpos Teleferik Satış Müdürü Haydar Culfa, Akdeniz Üniversitesi Öğretim Görevlileri ve öğrencileri ile Kemer’den gelen protokol ile vatandaşlar katıldı.
Açılışta konuşma yapan Olimpos Teleferik Genel Müdürü ve Kemer Kaymakamı Bayram Ali Köse, Yılmaz Sevgül’ e teşekkür ederek, yayımladığı son kitap olan “Dağ başında enkaz altında arama Kurtarma Güncesi” ile “Olympos Dağının Görkemi” adlı fotoğraf sergisinde yer alan fotoğrafları kitapsever ve fotoğrafseverler ile buluşturduğu için teşekkürlerini ilettiler. Yılmaz Sevgül ise yaptığı konuşmasında, “Yaptığım spor dalının avantajını kullanarak, bulunduğum ortam ve mekânları deklanşörümle ölümsüzleştirmek şahane bir duygu. Birçok profesyonel de belki aynı mekanlara gidebilse çok daha çarpıcı örnekleri görebilirdik. Bu imkanı bana sağlayan Olympos Teleferik yönetimine sonsuz teşekkürlerimiz sunuyorum. Bu arada yine bir ilk olan 3. Kitabım “Dağ başında enkaz altında arama Kurtarma Güncesi kitabımızın da imza gününü bugün burada gerçekleştiriyorum. Kitabımda arama kurtarma çalışmalarında bulunduğum ortamlarda beni çok etkileyen 25 arama kurtarma güncesini paylaştım. Bu hikâyelerin hepside mutlu sonuçlanan hikayeler. Şu anda kitabımız oldukça iyi satıyor. Umarım bu kitap hem arama kurtarma ekiplerine hem de bu gibi durumlarda nelere yapılabileceğine örnek bir kaynak oluşturur” dedi.


Sevgül gelenlerin aldığı yeni kitabını imzalarken, serginin de 2 gün boyunca Olimpos Teleferik 2365 mt. de açık kalacağını söyledi.