YENİ PARTNERİNİ SEÇTİ

Dünyanın en büyük seyahat ve yorum sitesi olan TripAdvisor; I am Global'in turizm kanadına hizmet veren şirketi IQUEEM’i official partner olarak seçti.

YENİ PARTNERİNİ SEÇTİ

I am Global’in turizm ve otel sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde 360 derece ajans hizmeti sunan şirketi IQUEEM, TripAdvisor’ın official partneri olarak hizmet vermeye başladı. TripAdvisor’la güçlerini birleştiren IQUEEM, hizmet sunduğu oteller ve kreatif bakış açısını yansıttığı projelerle beraber, sektör için çok önemli olan itibar yönetimi konusunda da otellerin ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetler sunmaya başlıyor.

Tripadvisor yorum toplama, değerlendirme ve doğrudan oda satışına yönelik fiyat verme özellikleri ile turizm sektöründeki en güçlü oyuncu olma özelliğini sürdürüyor. 200’ü aşkın rezervasyon sitesinden fiyatları karşılaştırarak müşterinin ideal otelinde en uygun fiyatı bulmasına yardımcı olarak oteller hakkında en çok ve en doğru bilgiyi, 500 milyondan fazla tarafsız gezgin yorumunu ve en güncel otel görsellerini topluyor ve paylaşıyor. Bu sayede müşterilerin otel ve gezilecek yer ararken doğru kararı verebilmelerini ve akıllıca rezervasyon yapabilmelerini sağlıyor.

Seyahat etmenin gücüne inanan kalabalık bir ekip tarafından yönetilen TripAdvisor Rezervasyon yaptıracağınız sırada günün en uygun fiyatlarını sunmak için 200'ü aşkın sitede anlık arama yaparak otellerde %30'a kadar tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Ayrıca ucuz uçak biletleri, ücretsiz seyahat rehberleri, tüm dünyadan kiralık yazlık kayıtları, hemen hemen her destinasyon hakkında öneriler içeren popüler forumlarda bulabileceğiniz TripAdvisor’ın, ücretsiz mobil uygulaması vazgeçilmez bir seyahat arkadaşı.

IQUEEM, TripAdvisor Official Partner olarak otel işletmelerine kolay çözümler, reklam olanakları ve bilinirlik sağlıyor. Ayrıca, TripAdvisor’un kolay anlaşılır ve fayda sağlanabilir üyelik sistemine dahil edilmek konusunda çözümler üretiyor. İhtiyacı olan otellere ise online itibar yönetimi konusunda danışmanlık hizmetleri ile destek oluyor.