YAYLADA KEMER TURİZMİ KONUŞULDU

KETOB ( Kemer Turistik Otelciler Birliği )  Başkanı Turan Bayar yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte yaylada bir yemek düzenledi.
 
 
Kemer’in Yeni Hedef Ülkeleri, Belçika, Hollanda, Almanya, İngiltere, Fransa, Ukrayna, Rusya Ve İskandinav Ülkeleri


Samimi bir ortamda geçen toplantıda görüşülen konuların başını, her zaman olduğu gibi tanıtım çalışmalarının ne şekilde ve nasıl yapılacağı çekti. Kaymakam Bayram Ali Köse, sadece sezonun değil sezon öncesi ve sonrasının da göz önünde bulundurulması gerektiğini söyledi.
KETOB Başkanı Turan Bayar, “ Kemer için önemli bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantıda, İştirak edilmesi gereken fuar ve organizasyonlar hakkında karşılıklı görüş alışverişi yapılarak, önerilenler listelendi ve bu listenin kesinleştirilme çalışmalarının ileriki bir tarihte yapılması üzerinde fikir birliğine varıldı. Hedef ülkeler; Belçika, Hollanda, Almanya, İngiltere, Fransa, Ukrayna, Rusya ve İskandinav Ülkeleri olarak belirlendi. Kış turizminin canlanması ve sezonun uzatılmasına yönelik spor tesislerinin yapılması , tarihi yerlerin restore edilerek ön plana çıkarılması görüşülen konular arasındaydı. “dedi.