YARIŞIN SİMGESİ OLDU

Corendon Airlines uçağı, Tour of Antalya’nın simge fotoğrafında yer aldı

YARIŞIN SİMGESİ OLDU

Corendon Airlines’a ev sahipliği yapan Antalya’da, Argeus Travel & Events ile Yedi İletişim tarafında gerçekleştirilen profesyonel yol bisikleti yarışı Tour of Antalya’da ilk etap olan Side – Antalya tamamlandı. Organizasyona dördüncü yılında da sponsorluk desteği veren Corendon Airlines, Boeing 737-800 uçağıyla bir kez daha organizasyonun simge fotoğrafında yer aldı.

“Bizim için unutulmaz bir andı”

Fraport TAV Antalya Havalimanı’nda yapılan detaylı hazırlıkların ardından taksi yapan uçağın altındaki alt geçitten geçen bisikletçiler, yine harika bir görüntünün ortaya çıkmasını sağladılar. Bisikletçiler, bu mizansenin kariyerlerinde unutamayacakları bir an olduğunu da vurguladılar.

Corendon Airlines uçağı için oluşturulan kompozisyon, medya mensuplarından da büyük ilgi gördü ve geçiş sırasında yüksek sayıda fotoğraf ve video çekildi.

Turuncu lider forma, Corendon Airlines sponsorluğunda Uluslararası Bisiklet Birliği’nin (UCI) 2.1 kategorisinde düzenlenen Tour of Antalya’ya yönelik sponsorluğunu çok boyutlu şekilde kurgulayan Corendon Airlines, organizasyonun lider formalarından turuncu mayonun da sponsoru konumunda. Turuncu forma, Antalya’nın ait olduğu coğrafyanın en önemli simgesi olan portakal ağacı meyvesinden ilham alınarak hazırlandı ve bu formayı taşıyan sporcular, ‘dağların kralı’ olarak anılıyor.
Bike Aid ve Halil Doğan da Tour of Antalya’da yarışıyor

Bir sosyal sorumluluk oluşumu misyonuyla kurulan ve Corendon Airlines için en önemli uçuş noktalarından biri olan Almanya’da faaliyet gösteren bisiklet takımı Bike Aid de Corendon Airlines sponsorluğunda Tour of Antalya’da yarışıyor. Bike Aid kadrosunda, bir Avrupa takımına transfer olan ilk Türk bisikletçi Halil Doğan da yer alıyor. Bike Aid mayosuyla ilk yarışına Tour of Antalya’da çıkan Halil Doğan ve Bike Aid, Tour of Antalya’nın ilk etabında başarılı performans gösterdi.

Corendon Airlines, Tour of Antalya’nım marka değerine katkı sağlamaya önümüzdeki yıllarda da devam edecek.