W ISTANBUL’DA ÜST DÜZEY ATAMA

İstanbul’un ikonik semti Akaretler’de konumlanan, şık ve gösterişli konsepti ile davetkar bir görünüm sunan W Istanbul’un yeni genel müdürü, turizm sektöründeki 14 yıllık deneyimi ile Mustafa Bulmuş oldu.

W ISTANBUL’DA ÜST DÜZEY ATAMA

Ünlü Mimar Mahmut Anlar imzalı özel, lüks ve cesur oda tasarımları, şık konsepti, oda içlerinde ve otelin tümünde yer alan konforlu açık hava alanları ile sektörde özgün bir tavrı olan W Istanbul’da yeni bir atama yapıldı. İkonik otelin genel müdürlük koltuğuna 2021 Temmuz’da Mustafa Bulmuş atandı.

Özgün Ruhu ile W Istanbul’da Yeni Bir Dönem Başlıyor

İstanbul’un işlek ve tarihi semtlerinden Beşiktaş’ta konumlanan ve sıra dışı konsepti ile kendine has stratejik bir yol çizen W Istanbul’da; Genel Müdür Mustafa Bulmuş ile yeni bir dönem başlıyor. Şık, dinamik ve eğlenceli tarzı ile özellikle yaşam tarzı lüksü deneyimlemek isteyen misafirlerin beğenisini kazanan otel, tasarım detaylarına yaptığı küçük dokunuşlar ile ruhunu tazelemeye başladı.

Mustafa Bulmuş Kimdir?

Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu olan Bulmuş; 2007’de giriş yaptığı otelcilik sektöründe, 2011 yılında Marriott grubuna geçerek kariyerine yine bu grup bünyesinde yer alan lüks segment otellerde temsilci, direktör, otel müdürü ve genel müdür olarak gelişim göstererek devam etmiştir. 10 yılı Marriott lüks segment otel markalarında olmak üzere, sektörde toplam 14 yıllık tecrübesi ile kariyerine başarı ile devam eden W Istanbul’un yeni Genel Müdürü Mustafa Bulmuş evli ve bir çocuk babasıdır.