VOYAGER OKURLARI ''EMİRATES''DEDİ

Uçak içinde kesintisiz eğlence

Her uçuşta ve her koltuğun arkasında 1.200 kanala sahip “ice” (Information / Bilgi, Communications / İletişim, Entertainment / Eğlence) sistemi olan ilk ve halen de tek havayolu olan Emirates, bu servisi ilk kurulduğu günden beri vererek uçak seyahatinde bir trend oluşturdu.

Emirates’in ice eğlence sisteminde filmlerden televizyon kanallarına, radyo kanallarından oyunlara, 10.000 şarkı arasından yolcuların kendi müzik listelerini oluşturabileceği My Playlist’e kadar birçok farklı seçenek bulunuyor. ice’ın oyun sistemi, yolcuların kendi kendilerine ya da birbirleri ile yarışma imkanını sunuyor. Tüm uçaklarda BBC World ile dünyadaki gelişmelerden anında haberdar olmak mümkün.  Uluslararası alanda birçok ödül kazanan ice’da Türkçe dublajlı filmlerin yanı sıra Türk müzisyenlerin şarkıları da mevcut.

Emirates’in sahip olduğu uçakların büyük çoğunluğunda cep telefonu ile arama yapma ve gelen aramaları yanıtlama imkanı sunan AeroMobile sistemi ve WiFi hizmetleri bulunuyor. Dizüstü bilgisayar şarj noktaları, First ve Business Class’ta her koltukta, Economy Class’ta ise her koltuk sırasında yer alıyor.