TÜRSAB BAŞKANI FİRUZ BAĞLIKAYA:ALNIMIZ PIRIL PIRIL TERTEMİZ!

TÜRSAB Firuz Bağlıkaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla açıklamalarda bulundu: İşte o açıklama:

TÜRSAB BAŞKANI FİRUZ BAĞLIKAYA:ALNIMIZ PIRIL PIRIL TERTEMİZ!

"Ülkemiz ve sektörümüzün virüs belasıyla uğraştığı bu sıkıntılı günlerde gündem dışı konularla vaktinizi almak bile rahatsız edici. Ancak yönetimimiz göreve, her birini borç bildiğimiz 81 ilden, binlerce seyahat acentasının oyuyla geldi.

‪Uzun bir süredir devam eden ve en son olarak Sözcü Gazetesi’nde yaptırılan asılsız, kaynaksız, sipariş habere ve bilindik trol saldırılarına karşı; kurumuma ve sizlere olan saygım ve sorumluluğumdan ötürü cevap verme ihtiyacı doğmuştur.

‪Vermemiz gereken hesabı tüm şeffaflığıyla, ilk dönemimiz olan 23. Dönem’in oy birliği ile ibra olduğu ve birleştirilen muhalefet karşısında rekor oyla tekrar göreve seçildiğimiz 24. Genel Kurul’da üyelerimize vermiştim. Unutuluyor, hatırlatalım.

‪Sipariş yazılarla, sosyal medyadaki 3-5 trol hesapla çalışmalarımıza ve sektörün iradesine gölge düşürmek isteyenler, seçim hezimetinin hırslarını bir türlü alamıyorlar.

Zaman, sebebini kimsenin bilmediği kişisel husumet görme, hesaplaşma zamanı değil; birlik zamanıdır.

Sektör tarihinin en büyük kriziyle ortak mücadele zamanıdır.

‪TÜRSAB’ı “kamu ile uyumsuz”, “geçimsiz” gösterme çabalarına son verip, turizm sektörüne kepenk kapattırma aşamasına gelen bu virüs belasından en az hasarla çıkmak için hep beraber çalışmalıyız.

Gün birlik günüdür. Hepinize sağlıklı günler dilerim"