TÜRKİYE, RUSYA VE KOSOVA KADIN A MİLLİ FUTBOL TAKIMLARINI AĞIRLADI

Türkiye, Rusya ve Kosova Kadın A Milli Futbol Takımları resmi maçlarını sıkı Covid-19 önlemleri altında Antalya’da oynadı.

TÜRKİYE, RUSYA VE KOSOVA KADIN A MİLLİ FUTBOL TAKIMLARINI AĞIRLADI

Turizmin başkenti Antalya, aldığı önlemler ve Güvenli Turizm Sertifikası uygulaması ile yaz aylarında yüzbinlerce turist ağırlarken geçtiğimiz gün önemli uluslararası bir organizasyona da ev sahipliği yaptı.

UEFA Avrupa Kadınlar Şampiyonası A Grubu’nda yer alan Türkiye, Rusya ve Kosova Kadın A Milli Futbol Takımları 24.11.2020 - 02.12.2020 tarihleri arasındaki grup resmi maçlarını Antalya’da oynadı. Antalya’nın önemli turizm merkezlerinden Manavgat’taki The Sense De Luxe Hotel’de konaklayan A Milli Futbol Takımları, resmi maçlarını da Rusya Futbol Federasyonu’nun tarafsız saha olarak talep ettiği Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi’nde oynadı.

Kosova A Milli Kadın Takımı 25.11.2020 – 29.11.2020, Rusya Kadın A Milli Takımı 24.11.2020 – 01.12.2020, Türkiye Kadın A Milli Takımı ise 27.11.2020 - 02.12.2020 tarihleri arasında sıkı Covid-19 tedbirleri altında The Sense De Luxe Hotel’de konaklayarak resmi maçlarını oynadı.

Konu hakkında bir açıklama yapan Emir Hotels Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeki Emir Demirci “Rusya ve Kosova Kadın A Milli Futbol Takımlarını sıkı Covid-19 önlemleri altında otelimizde ağırladık. 3 takım da hazırlıklarını ve resmi maçlarını yine bünyemizde yer alan Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi’nde gerçekleştirdi. Aldığımız önlemlerle sporculara sağlıklı bir ortamda dinlenme, hazırlık ve maç yapma imkanı sunduğumuz için mutluyuz. Takımlar, konaklama ve maçlar sürecinde hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadılar. Sporcular, güvenli bir ortamda bulundukları için rahat bir hazırlık ve maç süreci geçirdi. Bu organizasyon Covid-19’a rağmen Antalya’nın her türlü organizasyona ev sahipliği yapabileceğini de göstermiştir” dedi.