TÜRKİYE'NİN YENİ FOTOĞRAF DERGİSİ 'GEZGİNFOTO' RAFLARDA

Fotoğraf dünyasına yepyeni bir dergi merhaba dedi: GezginFoto. Türkiye'nin en genç fotoğraf dergisi olan GezginFoto, gezi ve seyahat dergisi Gezgin ekibinden Adem Meleke ve Halit Ömer Camcı’nın yayın danışmanlığında ve Özgür Çetin’in Yönetmenliğinde çıkarılıyor.

GezginFoto’da her yaştan fotoğraf meraklısına hitap eden bir içerikle, fotoğraf çeken herkesi kapsayan bir dergi formunda hazırlandı. Fotoğrafla ilgili merak edilen birçok sorunun cevabını, örnek fotoğraflar ve açıklayıcı metinlerle GezginFoto’da bulabileceksiniz. Derginin ilk sayısında Samsung Galaxy Camera incelemesi, fotoğrafta video modu, cep telefonu fotoğrafçılığı, Time Lapse, Multi Exposure, Kürşat Bayhan'dan Evden Uzakta projesi, Türkiye'nin manzara terasları, yıldız pozlama, makro fotoğrafçılığı, sektörden haberler ve fotoğraf hikâyeleri yer alıyor.

GezginFoto’nun her sayısında Türkiye ve dünyadan ustalarla yapılacak röportajlar, portfolyolar, özel konularda hazırlanmış dosyalar ve fotoğraf teknolojisindeki yeniliklerden haberler yer alacak. 
3 ayda bir yayınlanacak derginin ilk sayısı Şubat ayından itibaren seçkin satış noktalarında satışa sunuldu.  Dergi hakkında detaylı bilgi www.gezgindergi.com adresinde.